Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a szüleimme...

Hogyan viselkedjek a szüleimmel azután, hogy elmondtam, hogy hétvégén a barátomnál aludnék?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én tettem fel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Elmondtam, és hát azóta fagyos a hangulat. Annyit mondott édesapám, hogy nem kellene ott aludnom, meg miért sietünk. Meg az a nézés. Most olyan rosszul érzem magam. Nem akarok úgy elmenni itthonról, hogy haragszik rám. Ráadásul kollégiumba is most költözök be, egyébként abba a városba, ahol a barátom lakik. És nem akarok haragba válni. Nem engedélyt kértem édesapámtól, de most már arra is gondoltam, hogy mi lesz, ha megjelenik nálunk pénteken. Mit csináljak? Beszéljek vele újra? Ráadásul most már anyukám is az édesapám pártjára kezd állni. De igazából nem tudok érvelni amellett, hogy jó lesz ott aludni, mert ami számomra érv, az számukra nem az. Hogyan oldjam meg ezt a kényes szituációt?


2009. aug. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ezesetben hagyd rájuk, majd megbékélnek.

amúgy ez semmi ahhoz képest amit mindenki más művel a szüleivel, ettől nem leszel rosszkislány, nem tiszteled őket kevésbé, csak kiállsz magadért.

akár meg is mondhatod így, ha nagyon lefagy a hangulat, hogy nagyon szereted őket, meg minden, de ezt most nézzék el, így csinálod és slussz. :)

2009. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

huh. maximalisan megertelek, ugyanebben a helyzetben vagyok. ennek ellenere en felhagytam ezzel a "dumaljuk meg dologgal" (en ket eve vagyok a parommal)... nem is akarok igazabol a paromnal aludni, csak miatta csinalnam, egyszer aludtam nala, akkor kitalaltam vmit, hogy hova megyek s kesz...(tudom hogy nem kifizetodo es nem volt helyes de ez van...) en mar varok addig mig o is en is kintlakasba kerulunk egyetem miatt, akkor majd alszom nala, es o is, igy nem lesz kenyelmetlen...

bocsi az off-ert

kerdesedre valaszolva en azt hiszem ha ennyire megtudtatok beszelni akkor menj el, ha most nem mesz el legkozelebb is befolyasolni tudnak majd!

tudom, hogy semmi kozom hozza, de biztosan atgondoltad, ket het neked elegendo arra, hogy lefekudjetek?

csak okosan!;)

2009. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
**19-L az elozo
2009. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet elintézni, hogy inkább ő aludjon nálad? Nekem ugyanez volt a szitu, csak én 20 voltam és egy éve a párommal... Mostanra már minden hétvégét nálunk tölt.


Kicsit OFF, de kicsit megértem a szüleidet. Alig ismered a srácot, ők főleg nem, naná, hogy aggódnak. És persze, lehet azt mondani, hogy felnőtt vagy papíron, de nyilván csak védeni szeretnének. Egy pasi sok bajt okozhat.

Szerintem ráértek még ezzel, ismertesd össze a szüleiddel, és hamarosan megbékélnek vele - már ha megérdemli, persze. :D


21/L

2009. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!