Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim tiltanak egy külföldi...

Szüleim tiltanak egy külföldi fiútól, mit tegyek? 24/L (Lenn)

Figyelt kérdés

Nem vagyok már gyerek, 24 éves vagyok, szüleimmel élek, dolgoztam (sajnos nemrég munkanélküli lettem).


Megismerkedtem egy osztrák fiúval (aki félig török származású).

Mikor szóba hoztam szüleimnek, egyből tiltakoztak, nem volt szimpatikus nekik, mert hogy külföldi és hogy nem tud magyarul egy szót sem.


Eleinte nekem is voltak fenntartásaim, nem bíztam meg vakon benne.

De már jópárszor találkoztunk, bemutatott a családjának, barátainak is, kevdeskedik, stb., egyszóval már kezdek jobban megbízni benne.


Tegnap is találkoztunk, szüleimnek hazudnom kellett,hogy a barátnőimmel vagyok.

Szerintem megsejtették, hogy nem mondtam igazat, kézzel lábbal tiltanak a fiútól.


Megismerni nem akarják.


A legjobb lenne, ha elköltöznék, de sajnos ez nem olyan egyszerű.


Nem tudják elfogadni, hogy egy felnőtt ember vagyok, gyerekként kezelnek, ami engem már nagyon frusztrál és kezd betelni a pohár...


Aki hasonló helyzetben volt, írhatna pár jó tanácsot.


Köszönöm!


2015. aug. 12. 00:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%
Most vagy van munkája és táppénzen van, vagy nincs munkája. A kettő együtt nem megy. Azért figyelj oda, ne higgy el mindent.
2015. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha az autóbaleset igaz,jobbulást!
2015. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%

De édesek vagytok :)

Két szülein élősködő, huszonéves munkanélküli. Vajon miért is tiltanak tőle, hmm...

2015. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan te munkanelkuli vagy o nem dolgozik

igazi szep jovo var ratok

Egy muszlim felig is tel;jesen is mindig hazudik a cel erdekeben ez nem problema nekik

neznek rad es mindent elhiszel a nagy ozike szemenek

Szedd ossze magad keress munkat tanuld meg eltartani magad szegyen szemre 24 evesen szuleid eloskodsz?

Pasizas helyett mar reg munkat talalhattal volna a nagy kulfoldon

2015. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%
Ki van itt maxolva a trollkodás, kérem szépen. 24 éves munkanélküli kérdező, szülők tiltása, muszlim, munkanélküli férfi... következő elcseppentett információ az lesz, hogy már nős a fickó és/vagy van 4 kisgyereke...
2015. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Pár hete lettem munkanélküli, azóta folyamatosan keresek munkát.

Szóval köszönöm, de nem kérek sértegető hozzászólásokat!

2015. aug. 12. 23:19
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy lenne gyereke.


Végülis igazatok van, a legfontosabb, hogy munkát találjak.


Köszönöm normális válaszokat!

2015. aug. 12. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!