Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, hogyha a...

Mit reagálnátok, hogyha a szüleitek lekvárt vennének nektek a 16. , aztán a 17. születésnapotokra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 18:12
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
24%
Ajándéknak akkor jó, ha van benne valami nagyon különleges. pl. egy üveg Flavon lekvár szép ajándék lenne, mert most nem írom le mennyibbe kerül egy kis üveggel, de nem olcsó.
2015. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem születésnapra, karácsonyra (nagyobb ünnepekre) illik valami olyan ajándékot adni, ami nem fogy el, megmarad emlékbe, és esetleg hasznos is, tehát valami tárgyi ajándékot - függetlenül az árától. Lehet az egy könyv, egy dísztárgy, egy kb. 500 Ft-os bögre. Ezek sem kell, hogy drágábbak legyenek a lekvárnál, de mégis jobban beillenek szülinapi ajándéknak. Még jó, hogy nem egy tál sajtos tésztát adnak. :D
2015. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
25%

Megmondanám,hogy inkább parfümöt csináljanak házilag,ne lekvárt,abban is van sok befektetett energia és töredékébe kerül,mint egy márkás parfüm,aminek a nevét fizeted be.


21/L

2015. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
21%
Én annak is örülnék ha egy szelet kenyeret adnának :)
2015. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
36%

utolsó:de csak szárazat,és hozzá vizet,csak a luxus kedvéért :D

Lehet jópofának szánták,de olcsón is lehet jó dolgokat adni,szerintem se a pénz a fontos.De kreatívabbak lehettek volna.

2015. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
85%
én meg 4 egymást követő karácsonyon folyton manikűrkészletet kaptam anyáméktól. Az utolsónál már megkérdeztem hogy minek, hiszen ápolom normálisan a körmeim. Azt mondták, ebből sosem elég. De most kreatívabb lett, közölte, hogy a születésnapomra vasalót vesz (hamarosan elköltözök). egy olyan ruhám sincs, amit feltétlen vasalni kellene, de már megszoktam. Én így szeretem őket, hóbortosak kicsit :D
2015. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, megköszönném, és megenném. Nem kötelező ám ajándékot adni.
2015. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
De illik.
2015. aug. 6. 20:59
 29/40 anonim ***** válasza:
62%
hát nagyon kiakadnék, mert a lekvár az olyan alap dolog ami kb minden háztartásban van.
2015. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepődnék aztán biztos nevetnék :D

De nem azert mert nem tetszik vagy ilyesmi hanem mert vicces szitu lenne :D

A szándék a lényeg.

2015. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!