Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, hogyha a...

Mit reagálnátok, hogyha a szüleitek lekvárt vennének nektek a 16. , aztán a 17. születésnapotokra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 18:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan lekvar amit imadok, akkor nagyon orulnek.


Ha utalom a lekvart akkor meg elgondolkodnek mi bajuk vajon velem ?

2015. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
És, amúgy is mindig van itthon. Semmi értékeset nem kaptam tőlük.
2015. aug. 6. 18:14
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Milyen lekvár? Valami különleges? Nemrég rózsaszirom lekvárral kínáltak meg valahol. Vagy tudják hogy nagyon szereted a lekvárt sok mindenhez? Vagy valami utalás lehet amit csak ti értetek? Mindenesetre furcsa.
2015. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
23%
Talán edd meg!Lehet csempésztek bele valami èrtékeset.Tudod,a filmekben az eljegyzési gyűrűt is valami desszertbe csempészik a vacsora végén.:)
2015. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
69%

"Semmi értékeset nem kaptam tőlük."


Mert ebbe mérik a szeretetet? Én mindig csak tortát kaptam. Na puff neki. Ha szereted a lekvárt, akkor mi a gond?

2015. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

De miért ezt kaptad?

Talán nincs pénzük és csak jelképesen szerettek volna valamit adni?

Meg miért pont lekvár? Van valami jelentősége? Szereted? Különleges? Vagy valami történet kapcsolódik hozzá?

Megkérdezted őket, hogy miért ezt kaptad?

Ha nincs is pénzt, azért egy tábla csoki mégiscsak jobb ajándék lenne :)

2015. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Szeretem a lekvárt, de nem olyan különleges, igazából soha nem ettem még pont ezt a fajtát, jó meg minden, de semmi nincs benne, mert már elfogyott 3 napja. Igen, tudják, hogy szeretem, de eddig nem ezt kaptam. Utolsó: Igen, ebben is, mert a szeretet mértékétől nagyban függ a kapott ajándék.
2015. aug. 6. 18:27
 8/40 A kérdező kommentje:
5 ös*
2015. aug. 6. 18:28
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki! Egyszer a szembeszomszédunk egy üveg lecsót kapott.
2015. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%

a szeretet mértékétől nagyban függ a kapott ajándék.


ahol ez tényleg így van, ott nagy a baj... volt, hogy semmit nem kaptam, de tudtam, hogy szeretnek a szüleim. Másnak meg vehetnek lakást is, és le se tojják egyébként.

2015. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!