Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért féltenek ennyire a...

Miért féltenek ennyire a szüleim 22 évesen?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves lány vagyok aki szeret koncertekre járni, de a szüleim agyon féltenek. Egy közeli kisvárosba szoktam járni vonattal, és állandóan körbetelefonálnak mindenkit, hogy ki megy éppen arra aki haza tudna hozni koncert után, nehogy az éjféli vonattal kelljen hazajönnöm, vagy ha úgy van akkor jönnek velem a koncerte, és megálnnak a bejáratnál és megvárják míg vége a koncertnek, és utána egyből hívnak telefonon, hogy irány kifelé, a tetejében ráadásul a koncert alatt vagy 20-szor felhívnak. Mit kéne tennem, hogy ezt befejezzék? Azt mondják a mai világban bármi megtörténhet, de még csak szép se vagyok, hogy megerőszakoljanak meg ilyesmi...

2015. júl. 25. 14:38
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Az előbb azt írjátok, hogy nem jó-e ha valaki hazavisz, most meg azt, hogy mondjam, hogy nem megyek...
2015. júl. 25. 18:48
 32/34 anonim ***** válasza:
Persze, mivel nem 1 ember válaszol a kérdésedre, hanem többen, akiknek eltérő véleményük van a témáról.
2015. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hol látsz amúgy ellentmondást... Mindenki azt írta (csak különböző módszereket javasolva), hogy építsd le a szüleidet.
2015. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Most le fognak pontozni, de én nem csodálkozok ennyire a szüleiden....a leírtak alapján.

Azért a lehetséges "balesetek" esélyeit sem árt lecsökkenteni. Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik...

Kihalt, alias a legutolsó elvetemült alakok ilyenkor bukkannak fel.

A nők többsége meg ismeri az őket megerőszakoló egyént, szóval a "műszakjukat ledolgozók" dolog nem egy életbiztosítás, főleg hogy az "egy lány aki éjszakánként jár haza koncertekről egyedül" dolog előbb utóbb feltűnik egy erre "specializálódott" személynek. Sajnos olyan világot élünk hogy nem csak egy lánynak, de egy férfinak sem ajánlott az ilyen manőver...ez van. Nem olyan ez mint az amcsi filmekben, hogy éjjel vígan megy haza a nő akárhonnan. Nem kell rettegni, de ébernek kell lenni, és ritkábban kitenni magad ilyen öngyilkos merényleteknek. Vagy legalább akkor írasd be magad egy önvédelmi tanfolyamra és hordj magadnál valami önvédelmi eszközt...de még így is necces. Ha én lennék a szülő, engem sehogy sem tudnál meggyőzni hogy ez tök nyugis dolog...mert nem az.

2015. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!