Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért féltenek ennyire a...

Miért féltenek ennyire a szüleim 22 évesen?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves lány vagyok aki szeret koncertekre járni, de a szüleim agyon féltenek. Egy közeli kisvárosba szoktam járni vonattal, és állandóan körbetelefonálnak mindenkit, hogy ki megy éppen arra aki haza tudna hozni koncert után, nehogy az éjféli vonattal kelljen hazajönnöm, vagy ha úgy van akkor jönnek velem a koncerte, és megálnnak a bejáratnál és megvárják míg vége a koncertnek, és utána egyből hívnak telefonon, hogy irány kifelé, a tetejében ráadásul a koncert alatt vagy 20-szor felhívnak. Mit kéne tennem, hogy ezt befejezzék? Azt mondják a mai világban bármi megtörténhet, de még csak szép se vagyok, hogy megerőszakoljanak meg ilyesmi...

2015. júl. 25. 14:38
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam lerészegedni és megbízható is vagyok.
2015. júl. 25. 14:39
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik, hogy te már felnőtt vagy, és hogy hagyjanak békén.
2015. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De nem értik meg...
2015. júl. 25. 14:42
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a szép nőket erőszakolják meg


a szüleid féltenek, ennyi, viszont le kellene velük ülni és megmondani nekik, hogy már felnőttél!

2015. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ki az a hülye aki csúnyákat erőszakol? Én eddig egytől-egyig szép lányokról hallottam akiket megerőszkoltak.
2015. júl. 25. 14:57
 6/34 A kérdező kommentje:
*megerőszakoltak
2015. júl. 25. 14:58
 7/34 kittikehh00 ***** válasza:
12%
Drogtól, piától, fűtől, ilyen dolgoktól féltenek. Koncerteken, szórakozóhelyeken, bárkit leitathatnak és elrabolnak, aztán mehetsz külföldre prostituáltnak. Egyértelmű, hogy én is félteném a gyerekem, még ha már felnőtt is.
2015. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Csúnya lányt prostinak se visznek el. Amúgy rock koncerteken nem találkoztam még soha drogosokkal.
2015. júl. 25. 15:11
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
"Ki az a hülye aki csúnyákat erőszakol? Én eddig egytől-egyig szép lányokról hallottam akiket megerőszkoltak." te nem olvasol híreket? komolyan mondom, hogy ilyen naiv és hülye nem lehet valaki...
2015. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
De miért ezen pörögtök, hogy szépeket erőszakolnak meg vagy nem? Hülyék vagytok már megint? Itt az a baj, hogy a szülei nem hagyják leválni és megfullad tőlük.
2015. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!