Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért féltenek ennyire a...

Miért féltenek ennyire a szüleim 22 évesen?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves lány vagyok aki szeret koncertekre járni, de a szüleim agyon féltenek. Egy közeli kisvárosba szoktam járni vonattal, és állandóan körbetelefonálnak mindenkit, hogy ki megy éppen arra aki haza tudna hozni koncert után, nehogy az éjféli vonattal kelljen hazajönnöm, vagy ha úgy van akkor jönnek velem a koncerte, és megálnnak a bejáratnál és megvárják míg vége a koncertnek, és utána egyből hívnak telefonon, hogy irány kifelé, a tetejében ráadásul a koncert alatt vagy 20-szor felhívnak. Mit kéne tennem, hogy ezt befejezzék? Azt mondják a mai világban bármi megtörténhet, de még csak szép se vagyok, hogy megerőszakoljanak meg ilyesmi...

2015. júl. 25. 14:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát itt a vonatállomás a leghírhedtebb környék és az éjjeli vonatokon sem a legbarátságosabb arcok utaznak.
2015. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Itt meg ki van halva az egész környék este, a vonaton is két kezemen meg tudom számolni hányan utaznak hazafelé.
2015. júl. 25. 16:43
 23/34 A kérdező kommentje:
És ismerem is őket, jönnek haza a műszakukból.
2015. júl. 25. 16:43
 24/34 anonim ***** válasza:

Sokkal fiatalabban már vidékre meg külföldre utaztam egyedül állandóan.


Még, ha veszélyes is, akkor is a Kérdezőnek kell eldöntenie, vállalja-e a kockázatot, nem a szüleinek. Mivel már felnőtt ember, az ő dolga, mit csinál.

2015. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
53%

Felnőtt vagy, nem tehetnek semmit.


De az észjárásod... úgy írod a nemi erőszakot, mintha az valami státuszszimbólum lenne, hogy "na, ez a lány szép, ezt megerőszakolták".


Csúnyákat is erőszakolnak, sőt, kapj a szívedhez, kövéreket is. Gyerekeket is, időseket is, sőt férfiakat is.


Lehet, hogy ezért tartanak gyereknek, mert ha egy 12 éves írja, elhiszem, hogy tudatlan, de egy felnőtt nő...

2015. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
25 éves lány vagyok, és nem lakom a szüleimmel, de a lakótársaim mindig felajánlják, hogy hazahoznak, ha valahonnan későn érnék haza. Én inkább hálás vagyok ezért, mert tudom, hogy azért teszik, mert féltenek. Ráadásul tök kényelmes, negyedannyi idő alatt hazaérek, nem kell az utcán fagyoskodva várnom az éjszakai buszra és 2-3-szor átszállni vagy taxira költeni. Mi a fenéért akarnék éjszaka egyedül mászkálni? Nem olyan menő dolog az, mint hiszed, és amúgy tényleg bármi megtörténhet a mai világban.
2015. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem akarok egyedül mászkálni, de koncert után szeretek ott maradni dumálni, fotózkodni az együttessel.
2015. júl. 25. 17:53
 28/34 anonim ***** válasza:
De valamikor csak hazamész, nem? És akkor nyilván jobb, ha valaki hazavisz, mint az éjszakai tömegközlekedéssel szenvedni.
2015. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
De mint írtam fentebb, olyankor azonnal mennem kell, fél percig se maradhatok tovább...
2015. júl. 25. 18:28
 30/34 anonim ***** válasza:

De te meg állítsd már át az agyadat arra, hogy nincs olyan, hogy KELL. Felnőtt ember vagy, viselkedj is úgy. Mondd meg nekik, hogy nem mész, maradsz. Álljanak ott, ha akarnak, vagy majd megunják, és elmennek.


Szélsőséges az eseted, ezért sajnos drasztikusnak kell lenned.

2015. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!