Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám szerint álomvilágban...

Apukám szerint álomvilágban élek mert ezt szeretném dolgozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Apa félt hogy nem viszem semmire az életben, mivel "álmodozo tipus vagyok". Szoval a lényeg hogy imádok olvasni ezt töle örököltem. :)

Ha elállok dolgozni mindig félre fogok tenni és összegyüjtök 200.000 et és kiszeretném adatni a könyvemet.

Ilyen romantikus thriller féle, és nem öndicséretként, de nagyon jo vagyok az irásban. :) lehet nem fog sikerülni, lehet pénzkidobás és nagyon megbánom, de szeretném megprobálni. Ha nem kockáztatok, örök életemre bánnám, mivel 14 éves korom ota erre vágyok.

Viszont apum szerint örült vagyok ha ennyi pénzt kidobok a bizonytalanba, meg álmodozo tipus vagyok mert nehéz befutni.

Azon gondolkoztam hogy oda adom neki hogy olvassa el, de félek hogy nem fogja sokra értékelni és ezzel mély sebet ejtene bennem nagyon. Mit tehetnék szerintetek?:)

22L


2015. jún. 29. 11:40
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Majd irok egy olyan könyvet ami arrol szol hogy egy megkeseredett ember egy kérdez-felelek oldalon éli ki magát mert olyan unalmas, szánalmas élete van. Jaa, mégsem. Hátha irsz egy önéletrajz ihletésü könyvet és nem rám hárul ez a feladat.
2015. jún. 29. 19:27
 42/47 anonim ***** válasza:
90%

Rendkívül gyerekes vagy, hogy így viseled a negatív kritikát.

Nem csak a helyesírásoddal van baj, hanem a fogalmazással is. És itt csak ez alapján tudnak megítélni.

Szerintem mielőtt kiadatnál egy könyvet, add oda több embernek is, lehetőleg hozzáértőknek. Olvassák el, mondjanak véleményt.

2015. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Aki jó könyvet ír, az nem fizet a könyvkiadásért, annak a könyvét nemhogy ingyen adja ki a kiadó, de még ő kap royalty-t. Csak éppen ehhez nagyon jó, és nagyon piacképes könyvvel kell előállnod, nem "valamiféle romantikus thriller". Sokkal többet kell ahhoz beleadni, folyamatosan fejlődni, amatőr íróközösségekben részt venni, bétáztatni, gond esetén újra meg újra meg újra átírni ahhoz, hogy olyat adj ki a kezeid közül, amit hajlandó megnézni egy nevesebb kiadó. A magánkiadás azoknak való, akik nem értik meg, hogy a könyvük valóban nem elég jó a kiadáshoz, ők fizethetnek, hogy aztán ugyanott álljanak, üres zsebbel,és egy rakás könyvvel, amit még árusítani se lesznek a hajlandók az üzletláncok. Aki már tíz soron belül vagy hat hibát vét, és ilyen szinten fogalmaz, az gyakoroljon és olvasson még jó pár évet.
2015. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
95%

Hűha. Végigolvastam a válaszokat és a te kommentjeidet.


Először is, tele van az írásod helyesírási hibákkal és semmi extra nincs a fogalmazásodban. Hasonlóan úgy érzem, csak szerinted vagy olyan nagyon jó író... :)


Másodszor, elég nehéz elhinni, hogy 22 éves vagy. Inkább tizenkettő, oké, legyen tizennégy.

Rettenetesen viseled a rossz kritikát, és ez kapásból nem vet rád jó fényt, ha már így kijelentetted, milyen jó író vagy. A jó író fogadja a rossz kritikát is, abból tanul.

Ha így fogalmazol a regényedben is, akkor meg se próbáld kiadatni - mert ha szeretsz írni, van benned annyi, hogy anoním oldalakon is igényesen, ékezetekkel és szépen megfogalmazva írsz.


16/L, olyan írópalánta, akit már hivatásos írók is megdicsértek (mielőtt nekem is beszólnál.)

2015. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Hivatásos iropalánta. Kicsit sem vagy elszállva magadtol! ;) ha már igy irás alapján itélkezünk...
2015. júl. 1. 05:58
 46/47 anonim ***** válasza:
88%
Miért is lennék elszállva magamtól? :) tényleg nem értem. Ha pedig valamit úgy olvastál, hogy "hivatásos írópalánta", gyanítom már a szövegértésed sem tökéletes.
2015. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Oké oké. Csak azt nem értem hogy miután elmondta a véleményét a sok okos minek jár vissza ide észt osztani? Felfogtam amit irtok nem kell hangoztatni. ;)
2015. júl. 1. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!