Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám szerint álomvilágban...

Apukám szerint álomvilágban élek mert ezt szeretném dolgozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Apa félt hogy nem viszem semmire az életben, mivel "álmodozo tipus vagyok". Szoval a lényeg hogy imádok olvasni ezt töle örököltem. :)

Ha elállok dolgozni mindig félre fogok tenni és összegyüjtök 200.000 et és kiszeretném adatni a könyvemet.

Ilyen romantikus thriller féle, és nem öndicséretként, de nagyon jo vagyok az irásban. :) lehet nem fog sikerülni, lehet pénzkidobás és nagyon megbánom, de szeretném megprobálni. Ha nem kockáztatok, örök életemre bánnám, mivel 14 éves korom ota erre vágyok.

Viszont apum szerint örült vagyok ha ennyi pénzt kidobok a bizonytalanba, meg álmodozo tipus vagyok mert nehéz befutni.

Azon gondolkoztam hogy oda adom neki hogy olvassa el, de félek hogy nem fogja sokra értékelni és ezzel mély sebet ejtene bennem nagyon. Mit tehetnék szerintetek?:)

22L


2015. jún. 29. 11:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
81%

És van valami konkrét ajánlatod kiadódót, hogy 200 ezerért kiadnák?

Nem tudom, hogy működik ez. De úgy gondoltam, hogy ha valami jó, akkor azt ingyen kiadják, sőt, ők fizetnek neked. Csak hát gondolom, ahhoz kell kapcsolat, hogy eljusson oda az ember, hogy foglalkozzanak vele.

Kiadás alatt mit értesz egyébként? Kinyomtatni nem nagy kunszt x példányban. Na de utána a terjesztés, reklám, hogy eljusson az emberekhez, az az igazi feladat.

Szóval hogy képzelted el konkrétan a folyamatot? Lehet, hogy apukádnak igaza van és csak álmodozol, ha úgy képzelted el, hogy kinyomtatod és kész. Ettől függetlenül lehet jó a könyved. De azért járj utána pontosabban, hogy ez hogyan működik.

2015. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
66%
Ez a te álmod és döntésed, ha tényleg olyan jól írsz mint mondod, lehet hogy nem is lesz pénz kidobás. Egy próbát meg ér. Ne add fel és a célod érd el aztán lehet, hogy sikerül. Sok szerencsét kivánok hozzá! :)
2015. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
48%

Én megértelek,gyerekkorom óta imádok olvasni, mindig egy saját könyv volt az álmom.Magyarországon tényleg nehéz lesz érvényesülni ebben, de szerintem reális az elképzelésed, nem azt tervezed, hogy akkor nem is dolgozol és majd ebből megélsz, hanem munka mellett akarod kiadatni.Ezzel nincsen semmi gond, megér egy próbát.:))

Ráadásul a saját pénzedből szeretnéd kiadatni, nem tudom milyen gondja van ezzel apukádnak.Nem akarsz mindent felrakni erre a könyvre, hanem kb 2 havi fizetést.Ha nem jön össze se ér olyan nagy "kár".

2015. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
11%

Szia:)

Hát.... Csak a szokásos duma, hogy gyakorolj sokat, és nézesd át valakivel, mielőtt kiadatod, mert van az írásodban pár helyesírási hiba^^

Szerintem ne mutasd meg neki, csak ha mondjuk tényleg kiadatják, akkor az orra alá dughatod a példányt, hogy "na ezt kapd ki!" :D

Mindenesetre én szurkolok, mivel én is imádok írni=^~^=

Ha végül megjelenik, majd szólj, és elolvasom:D

2015. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
0%
Az nem olyan sok pénz. Megéri megpróbálni mert ha bejön sokkal többet nyerhetsz. Csak hát abban igaza van apukádnak hogy kicsi az esélye. Gondold el pl azok akik most akarnak énekesek lenni még egy albumot sem vettek meg. Mindent meg lehet találni a neten. Ki veszi majd meg? Persze nem lebeszélni akarlak mert bejöhet.
2015. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg mit csinálsz? 200 ezerért nem nagyon fogják kiadni a könyvedet. Ezt honnan szeded? Egyébként ez az egész olyan, mintha egy 14 éves írta volna.
2015. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
26%

Elolvashatom? :-D


Egyébként: vannak olyan könyvkiadók, akihez ha elküldöd a kéziratot és jónak találják, akkor kiadják bizonyos feltételek mellett.

2015. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Utána olvastam rengeteg helyen hogy könyv kiadása mégis mivel jár és szponzort ötletem sincs hol találhatnék.

Van magánkiadás amiért nekem kell fizetnem 200.000ft körül(ennél lehet akár több akár kevesebb) viszont ezért cserébe átnézik az irásomat, ha hibás kijavitják, ötleteket adnak ha valami nem érthetö benne, boritot csinálnak, kinyomtatják x példányban, és könyvkiadokhoz eljuttatják(libri stb) :) persze ez az egész még tényleg csak egy álom de szeretném megprobálni.

2015. jún. 29. 12:03
 9/47 A kérdező kommentje:
Miért lenne olyan mintha 14 éves irta volna? Nem értem miért kell kötekedni. A kérdésre válaszolj, vagy menj innen!
2015. jún. 29. 12:04
 10/47 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha tényleg van ilyen, akkor próbáld meg, 200 ezer forint nem olyan nagy pénz.

Viszont arra figyelj oda, hogy nehogy valami átverés legyen ez.

2015. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!