Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám szerint álomvilágban...

Apukám szerint álomvilágban élek mert ezt szeretném dolgozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Apa félt hogy nem viszem semmire az életben, mivel "álmodozo tipus vagyok". Szoval a lényeg hogy imádok olvasni ezt töle örököltem. :)

Ha elállok dolgozni mindig félre fogok tenni és összegyüjtök 200.000 et és kiszeretném adatni a könyvemet.

Ilyen romantikus thriller féle, és nem öndicséretként, de nagyon jo vagyok az irásban. :) lehet nem fog sikerülni, lehet pénzkidobás és nagyon megbánom, de szeretném megprobálni. Ha nem kockáztatok, örök életemre bánnám, mivel 14 éves korom ota erre vágyok.

Viszont apum szerint örült vagyok ha ennyi pénzt kidobok a bizonytalanba, meg álmodozo tipus vagyok mert nehéz befutni.

Azon gondolkoztam hogy oda adom neki hogy olvassa el, de félek hogy nem fogja sokra értékelni és ezzel mély sebet ejtene bennem nagyon. Mit tehetnék szerintetek?:)

22L


2015. jún. 29. 11:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
72%

Én a helyedben belevágnék. Nem olyan őrült összeg amit feldobtál, azért ennél sokkal többet is elszórnak az emberek hobbira, utazásra stb...

Egy biztos, ha tényleg ez az álmod és meg se próbálod azt életed végéig bánni fogod.

Viszont azt már írta valaki, hogy nem a nyomtatás a nagy szám, hanem a reklám és a terjesztés. Ezt az oldalt gondold végig nagyon, hogy hogyan, kikkel tudnád megoldani, hogy az emberekhez el is jusson amit írtál.

2015. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz elhinnem, hogy jó vagy az írásban, ha egyszer tele van helyesírási hibákkal a kérdésed is...
2015. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Lehet bennem van a hiba de én nem az alapján itélem meg az embereket hogy egy anonim kérdez-felelek oldalon hogy ir. Van különbség hogy itt gyorsan összecsapva kiirok egy kérdést vagy valamin hónapokig dolgozok, ellenörizgetem, ujra olvasom.

De persze vannak ilyen emberek akik mindenbe bele tudnak kötni mert ez okoz nekik élvezetet, ezzel semmi gond nincs! :)


Természetesen ha eljutok addig hogy megvalositom az álmomat, nagyon utána fogok járni a dolgoknak. :) Még annyira nem ástam bele magam a témában.

Akik biztato szavakat irtak azoknak köszönöm szépen! :))

2015. jún. 29. 12:14
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj már, de aki író akar lenni, abban legyen már annyi igényesség és intelligencia, hogy igyekszik helyesen írni. Nem sz@rik bele, mert ez csak az internet...
2015. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
76%
Mivel kb 14 éves vagy...így eltelik 1-2 év és elkezdesz viszketni...egyre kevésbé fog érdekelni az írás...a fiuk veszik át annak helyét és mindez csak álom marad, ahogy most is az a szó minden értelmében. :)
2015. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy én lennék 14 éves szinten, amikor itt mindenbe ilyen gyereked módon belekötnek az emberek. Unatkoztok vagy mi bajotok van?

Egyébként kedves kötekedö emberek telefonrol vagyok és ékezetet is nehéz irni ezért nem irok.

2015. jún. 29. 12:29
 17/47 anonim ***** válasza:
85%
Ébredj fel kislány :D Gondolom örök életedben ilyen álmodozó voltál és vagy is, nem véletlenül mondja Apukád azt, amit mond. Márpedig Ő ismer :DD
2015. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Én csak annyit mondok hogy nem véletlenül 42%osan adsz hasznos tanácsokat. ;)

köszönöm mindenkinek a segitséget, véleményt. :)

2015. jún. 29. 12:41
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még egyszer megkérdezem. (6-os vagyok) Jelenleg mivel foglalkozol? Milyen iskolai végzettséged van? Miért írtam, hogy 14 éves szint ahogy írsz? : "ezt szeretném dolgozni" Ez nem egy 22 éves felnőtt nőről árulkodik!
2015. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak fogadj fel egy korrektort, mert a helyesírásod csapnivaló.
2015. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!