Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akkora baj, hogy már...

Miért akkora baj, hogy már nem akarok ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék munkahelyet váltani. 23 éves vagyok, otthon lakom, másodéves egyetemistaként. Pár hónapja dolgozom adatrögzítő pozícióban (azelőtt uge 2 évig külföldön melóztam, hogy összeszedjem a tandíjra a pénzt, szóval nem lébecoltam, mielőtt jönnének az oltogatások). Anyunak mondtam, hogy beadtam több helyre a cv-met, és amint megkapom az "álomállást" (gyakornok) fel fogok mondani ott, ahol most vagyok. Ő le akar beszélni az egészről, mondván, örüljek, hogy van munkám, meg a gyakornoki sem fizet jobban (ezzel tisztában vagyok!). Nekem viszont igazi tapasztalatra van szükségem, mert azzal, hogy csak másolok, nem fogok előrébbjutni...
2015. máj. 19. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Ez az otthonlakás átka. Amíg otthon élsz, addig úgy gondolják hogy bele lehet ezekbe a dolgokba szólni.


Ha különköltözöl és el fogod tartani saját magadat teljesen egyedül akkor ezek is beleszólások is meg fognak szűnni.

2015. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te gondolkozol jol.

Egyreszt akkor tervezel csak lepni ha van masik allas, ami okos dolog, masreszt egy olyan helyen dolgozhatnal, ami kesobb a javadra valik, lehet, hogy ott is maradhatsz. Oke, hogy jo ha tobbet keresel most de ha a suli utan nem kell keresgelned hanem egybol mehetsz foallasban oda ahol gyakornok leszel, akkor persze, hogy jobb dontes az.

Ne foglalkozz kulonosebben az anyukad velemenyevel.

2015. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért mégiscsak fontold meg, hogy elmégy-e a jelenlegi helyedről. Mert ha lesz másik, akkor vajon mi a biztosíték arra, hogy az beválik majd?
2015. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a baj, hogy a mostani nem válik be. Ha megkapod a másik állást és utána dobbantasz főleg rendben van. Remélem sikerül is. :)
2015. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igazad van, mert később ha végzel az egyetemen, akkor legalább már tudsz több mindent írni az önéletrajzodba. ha tudnál vállalni olyan munkát ami a szakodhoz kapcsolódik, akkor egyértelmű hogy ne maradj papírokat fénymásolgatni.

szerintem mondd meg anyukádnak hogy 23 éves vagy, már 3 évet dolgoztál is, mellette tanulsz. el tudod magad is dönteni hogy mi jó neked, de köszönd meg neki az aggodalmát. és ne vedd figyelembe..

én például nagyon sokra mentem a betanított gyári munkás tapasztalatommal kezdő tanárként.:) szóval megértelek

2015. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!