Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim előtt nagyon szégyenlős vagyok, ezért inkább semmit sem csinálok?

Figyelt kérdés

Nem merem nekik elmondani a gondolataimat, az érzéseimet, tehát gyakorlatilag semmit sem tudnak rólam, hogy mi érdekel, vagy ilyesmi.

Mikor suliba mentem, akkor is elfogadtam hogy ők mit mondanak, és nem mertem elmondani hogy én mit akarok.


Most is szeretnék elmenni ide-oda, de nem merek, mert nem merem elmondani nekik hogy elmennék most valahova, ezért már 5 éve itthon ülök


Vagy pl csak mikor nincsenek itthon és nem látják akkor szoktam edzeni, mert előttük nem merek, illetve semmilyen tevékenységet sem merek folytatni előttük, mert félnek hogy mit szólnak.


Miért van ez?


18/F


2015. jún. 18. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Az nem zavar, hogy szüleid semmittevö mulyának tartanak?
2015. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen és éppen ezért nem tudok csinálni semmit sem, mert ha elkezdek valamit csinálni, akkor egyből hozzámvágják hogy naa.. mégiscsak.. és inkább nem csinálok semmit
2015. jún. 18. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes ez a családi felállás. Meg sem kérdezik, hogy hogy vagy, hogy megy a tanulás, mi érdekel, mit szeretnél csinálni, milyen terveid vannak nyárra ?? Csak úgy éltek szótlanul egymás mellett ?? Soha meg nem kérdezed, hogy mit segíthetnél a háztartásban ? Ha egyedül hagynak otthon, akkor nem találsz olyan házimunkát, amit helyettük elvégezhetnél, hogy nekik segíts ? Én ilyen idős koromban otthon rendszeresen takarítottam, kimostam a felgyülemlett szennyest, nyáron lemázoltam a lemállott festésű ablakkereteket. Igaz, hogy az öcsém semmi ilyet nem tett, ő a haverjaival volt.


70/F

2015. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oka van annak, hogy félsz tőlük. Úgy érzed, hogy nem értenének meg, vagy hogy beléd fojtanák a szót?
2015. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2015. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
kösd fel magad te semire kelő nyomorék vagy jár emberek közé te szerencsétlen
2016. jún. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!