Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan ciki, ha lányként...

Miért olyan ciki, ha lányként nem vagyok szégyenlős és nem csinálok gondot a pisilésből?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az emberek többsége nem csinál belőle gondot 3-4 éves kora óta. :)
2013. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
most mire gondolsz? hogy barátnők előtt is simán leülsz a klotyóra pisilni? ismertem ilyen csajt, már akkor sem tudtam ezzel azonosulni. bármi ami alul kijön, az mindenkinek az intim dolga. még én éreztem magam kellemetlenül, hogy a klotyón végzi a dolgát előttem :S a párod előtt meg még inkább nem ajánlom. megöli a romantikát és a szenvedélyt.
2013. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Korod? Mit nevezel gondnak/nem gondnak a pisilésben?
2013. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem érdekel, hogy mások kínosan érzik magukat melletted, akkor csináld. Csak ne csodálkozz, ha majd kezdenek elkerülni téged.


Tudod, nem muszáj megfelelni a társadalmi elvárásoknak, lehet lázadni, rock'n'roll meg minden, csak ugye annak vannak következményei. Vagy ha a nevelésed miatt nem alakult ki benned a szégyenérzet, akkor is a te érdeked, hogy ezt tudatosítsd magadban.

2013. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmultál 14 ismerkedjünk! Ilyen lányt keresek!
2013. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de egy dolog hallani, ahogy a másik csurgat, miközben te támasztod az ajtót, másik dolog szemezni vele, míg az ül a klotyón.
2013. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz ezalatt. Ha pl. társaságban vagy, és elordítod magad, hogy megyek hugyozni, és nem érted, miért tart a többi társad nőietlennek meg tuskónak, akkor az tényleg elég gáz. Az, hogy mások előtt mész pisilni... ha a másiknak ezzel baja van, akkor illik tiszteletben tartani. Párkapcsolatban pl. emberek válogatja. Mi pl., ha nagyon muszáj, pisilünk egymás előtt, mert egyikünket sem zavar, de megértem azt is, akit igen.
2013. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Kompromisszum kérdése. Kölcsönösen alkalmazkodni célszerű egymáshoz. Tehát akit zavar, h előtte pisilsz, akkor ne tedd. Akit meg nem zavar, az előtt meg miért ne.


Épp így ami téged zavar, neked is jó, ha nem csinálják.


(Az önvédelem persze más kérdés.)

2013. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gungasam ***** válasza:
Nem ciki ez . Vannak akik direkt a pisi-szekszre buknak...Vagyis ettől zsonganak be, esetleg reájuk is pisilhetsz....
2013. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki ez lenne a normális minden lánynál!
2015. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!