Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen leszek elengedve...

Hány évesen leszek elengedve valahova?

Figyelt kérdés
Július elseje után az iskolánkból 4. 5. 6. és 7. osztály közösen megy kirándulni a Balatonra három hétre. Én is szerettem volna menni, de anya nem engedett el, mert szerinte én még kicsi vagyok. Eddig csak azokra a kirándulásokra engedett el, amin a szülők is részt vehettek. Az rendben, hogy discoba vagy ilyen helyekre nem enged el, mert oda tényleg kicsi vagyok, de egy kirándulásra nem tudom hogy miért nem mehetek.

2015. jún. 13. 22:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%

A balcsi veszélyes hely tud lenni. És míg ha a családod dal mennél akkor a szüleid tudnának rád figyelni , igy meg kb 5 tanár jut 100 emberre.. Főleg 3. Hét után mar mindenki unni fogja , a tanárok nem fognak tudni még annyira se figyelni .


Mondjuk az akkor se normális h nem engednek sehova , mondjuk ilyen 1-2 napos programokra. De ez van , nekem még 9.be is van olyan osztály társam akit csak 4 órás programra engednek max. Várj a nagy nyaralasokkal nyugodtan, még csak 10 éves vagy ne hidd magad olyan nagynak mar bocsi.... Majd talán 7. Be lesz kb ideális a program , akkor már elég érett leszel odafigyelni magadra és társaidra... És talán a szüleid is engedekenyebbek lesznek egy 14 éves gyerekkel akit felelősségteljes nek éreznek

2015. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem nagynak magam, de kicsi baba se vagyok szerintem. De az egynapos kirándulásra se enged el, csak azokra, amelyekre a szülők is jöhetnek.
2015. jún. 14. 11:27
 23/28 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi idősen az ország másik felébe jártam táborozni, DE az 1 hét volt. 3 hét hosszú idő, annyira én se engedném el a gyerekem. Nem lehet olyat, hogy csak 1 hétre mész?

Nyilván ha úgy szervezik hogy viszik a 4. osztályt, akkor készülnek rá hogy kicsik lesznek, szóval ezt nem értem, miért lennél túl kicsi...

2015. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért nem engednek, mert sokat néz híreket és félt. Én pár napra elengednélek, de több időre nem, vagy csak időszakosan, hogy pár napot itt, pát napot otthon. Amőgy bitros, hogy ez 3 hét és nem 3 nap?
2015. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Július elsején indulnánk reggel hat órakor és július tizenötödikén jönnénk haza, este kilencre lennénk itthon. Vonattal megy az iskola.
2015. jún. 14. 14:30
 26/28 anonim ***** válasza:
73%
Az nem három hét, csak kettő!
2015. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
A papírra is három hét volt írva és ez a dátum, azért is mondtam én is három hetet.
2015. jún. 14. 15:48
 28/28 anonim válasza:
73%
a szüleidnek igaza van
2015. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!