Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen leszek elengedve...

Hány évesen leszek elengedve valahova?

Figyelt kérdés
Július elseje után az iskolánkból 4. 5. 6. és 7. osztály közösen megy kirándulni a Balatonra három hétre. Én is szerettem volna menni, de anya nem engedett el, mert szerinte én még kicsi vagyok. Eddig csak azokra a kirándulásokra engedett el, amin a szülők is részt vehettek. Az rendben, hogy discoba vagy ilyen helyekre nem enged el, mert oda tényleg kicsi vagyok, de egy kirándulásra nem tudom hogy miért nem mehetek.

2015. jún. 13. 22:23
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
96%

Hány éves vagy?

Mert azért egy 4.-es és egy 7.-es között van különbség.

2015. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
14-talán 15
2015. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én a negyediket fejeztem be 10 éves vagyok.
2015. jún. 13. 22:31
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

" Balatonra három hétre"


" 10 éves vagyok."


Semmi keresnivalód közöttük, kicsi vagy még.

Szüleidnek van igaza :)

2015. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
3 hét nagyon hosszú idő, nem is értem miért 3 hetesre terveznek egy iskolai tábort. Szerintem azzal van a baja anyukádnak, hogy hosszú időre mennétek. Esetleg azt próbáld megbeszélni vele és a tanárokkal, hogy 1 hétre elmehess anyukád pedig érted megy.
2015. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%

Engem egynapos kirándulásra nem engednek soha pedig 15 vagyok. És nem az a lázadó fajta.

Fogadd el. És kész

2015. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Az én lanyom 11.eves,de 100% biztos,hogy nem engednem el tanári felügyelettel 3.hetre. Barmi megtörténhet. Egy par szülő mehetne,hisz a 4.osztály meg igen kicsi ahhoz,hogy csak tanárok legyenek Velük. Ahogy elöttem is irtak,kérd mé anyukádat,hogy egyeztem meg a tanárral,hogy par napra le mehess es el mennek erted.. Tudom,ez most rossz érzés,hogy masok mehetnek te pedig nem,de lehet jobb nyarad is lesz ha ki is hagyod,mintha mennel..
2015. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne túl kicsi egy osztálykiránduláshoz, ha szeretne menni?? Ez számomra értelmezhetetlen... 6 éves koromtól jártam mindig táborokba, nem is minden alkalommal osztállyal, hanem más helyekre is.

Imádtam, sosem volt gond.

Nem értem a Kérdező szüleit, hogy mégis, min aggódnak, ha ott lesz egy csomó tanár is ráadásul.

Ha valami gond van, Balaton egyébként sincs olyan messze, haza lehet jönni, ők is le tudnak menni érte.

Sosem tudtam felfogni, miért jó bezárni gyerekeket. :(

Ha hivatalosan is ennyi időseknek hirdetik meg a tábort, akkor nyilván úgy rendezkednek be rá, hogy a "kicsikkel" se legyen semmi gond.

Mi 10 évesen már külföldi táborokba jártunk...

2015. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
Hát, nehéz ilyenkor a szülőnek döntenie. Ha nem engedi, akkor a hülyegyerek dúl-fúl, meg kérdéseket ír a gyakorira, ha meg engedi, akkor a hülyegyerek emberkedik oszt vízbe fullad. Nem irigylem a mai szülőket.
2015. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
3 het az sok, egy hetre elengednelek.
2015. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!