Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám alig enged el valahova,...

Apám alig enged el valahova, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, de apám olyanokat talál ki, hogy sötétedéskor haza kell jönnöm.(!!!) Normális, amikor télen már 5 órakkor sötét van? Hétvégén is azt mondta hogy addig maradhatok kint. Mi baja van az ilyen szülőnek?! Régen is ilyen volt, de gondoltam majd ha 17-18 éves leszek nem fog ilyen szinten korlátozni. Elmondom hogy normális barátaim vannak, jó gimnáziumba járok, majdnem 1 éve van barátom, tehát még az a veszély sincs hogy rossz társasággal lennék kint vagy ilyenek. Anyám ilyen téren normális HA nincs itthon apám, de ha itthon van nem mer vele ellenkezni es mindenben egyetért vele, közben eddig azt mondta hogy nem is érti apámat, ha 9-10re jönnék akkor se lenne semmi, mert nem fognak leütni. Most meg itt van apám, hirtelen nagy egyetértésben van vele. Suliban jól tanulok, a 4+ átlagom mindig megvolt. A kérdésem, hogy ilyen esetben mit lehetne tenni? Már nagyon elegem van belőle

A válaszokat köszönöm.


2014. okt. 9. 20:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
1%
17 evesen mar elkoltozhetesz es dolgozhatsz.
2014. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ez tök jó, és mégis hova költözzek? Miből fizessem ki, ha gimnáziumban tanulok?!
2014. okt. 9. 20:57
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Nálam is hasonló helyzet van csak nálam anyu ilyen. Tényleg nagyon sajnállaj mert tudom milyrn érzes :( szerintem mindenépp próbálj meg beszélni mindkét szülőddel egyszerre, majd én is ezt akarom csinálni, mert ez igy nem mehet tovább
2014. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hát én is sajnállak.. tényleg elviselhetetlen mert nem vagyok már 14 éves. Köszi a tanácsot:)
2014. okt. 9. 21:15
 5/35 Buford Tannen ***** válasza:
9%
Ez így a helyes :p
2014. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%
tűrj! mivel az ő házában laksz így az ő szabályai szerint kell játszani.
2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%
Egyeztetni / megbeszélni ha nem megy kiharcolni ha nem megy elköltözni.
2014. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

Úgy bírom ezt az: "Ő házában laksz" hozzáállást, de komolyan.

Milyen gyatra, szánalmas felfogás ez. Nem a gyerek kérte, hogy megszüljék és eltartsák.

2014. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
27%

Csak nem akarja, hogy a barátod betegye a csunyáját.

Olyan nehéz megérteni, hogy a te érdekedben teszi? Nem akarja, hogy elk.vulj, mint a többi lány a discoban.

2014. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
15%
Ha a gyerek 17 evesen nem keri hogy tartsak el akkor elkoltozhet. Az apja nem akarja kiengedni este az utcara mert tudja hogy veszelyes egy nagypofaju nem tul okos gyereknek. Mi ezen a szanalmas?
2014. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!