Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megszerettetni...

Hogyan tudnám megszerettetni magam apám élettársával?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy bármennyire is próbálok igyekezni, egyszerűen zsigerből utál és ott fúr engem ahol tud.

21 vagyok, apám 52, ő pedig 42 éves.

Kezdetben még mielőtt ideköltözött én mondtam apámnak hogy nekem semmi ellenvetésem nincsen hogy ideköltöztessen még valakit, úgyis olyan üres a ház(meg nyilván hogy jönnék én ahhoz, hisz apám tart el jelenleg, mivel 2 év meló után most érettségizni kezdtem apám unszolására, így esti iskolába járok s csak hétvégente vállalok diák melókat)


Tehát próbáltam jól kijönni vele, de ő valahogy ezt nem nagyon akarja. És ha valamibe bele tud szólni akkor azt egyből kegyetlenül megteszi, mocskol engem apámnál.

Ilyeneket motyog neki lefekvás előtt(halottam) neki hogy "ne hagyja hogy én megtévesszem meg én akarok neki rosszat...stbstb"


Olyan dolgokba is beleugat amivel előtte soha sem volt dolga. Én még egyszer sem fakadtam ki rá, inkább mindig vigyorogtam rajta vagy ilyesmi nem mentem bele a játékba...


Van neki egy kisgyereke, aki nyilván nem apámtól van.(semmi gond vele az én szempontomból egyáltalán nem zavar) talán ő ezt így eltervezte hogy addig fog csesztetni amíg el nem megyek és akkor vígan élnek 3-an, és most fészket rak, de az előző alomból való kölyköt ki kell előtte ütni? (nem tudom mire gondoljak)

ha ott vannak a konyhában és én is odamegyek már húzkodja a száját, pedig ha valami ebédet csinál akkor is mindig megköszönöm stb, próbálok okos lenni, de annyira ösztönös és egyszerű hogy nem tudom hogyan lehetne megszűntetni a feszültséget, nővérem aki am pesten él már első pillanattól tartva utálja pedig az elején még én mondtam neki is hogy "legyél vele kicsit előzékenyebb, nem rég jött ide biztos furcsa még neki az új család"...


Amint végeztem a sulival és tudok teljes állásban dolgozni én úgy tervezem el fogok menni a saját életem élni, de addig is ez durva amit csinál. Mit tegyek? Vegyek neki csokor virágot, vagy csokit, vagy mégis mit, hogy leakadjon rólam és ne mocskoljon a hátam mögött?


2015. máj. 10. 22:02
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
83%

Én leb4sznék a nőnek egyet, ugysem tudná bizonyítani, apád meg szerelmes/kapuzárásos nem tehetsz semmit.

Nem tudom, hogy van-e barátnőd, de átmehetnél néha hozzá is aludni, vagy valamelyik haverodhoz.

2015. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

nem cigány.


Am ha cselekednék is valamit akkor sem biztos hogy apám tenne bármit is. Totál elcsavarja a fejét.

2015. máj. 10. 22:33
 23/44 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm és nem is volt még, "gyakoris 20 feletti örök szűz, lúzer srác vagyok" :DD
2015. máj. 10. 22:34
 24/44 anonim ***** válasza:
73%

Ha meg sem próbálsz tenni valamit, akkor tényleg reménytelen.

Miből gondolod, hogy apád nem hinne neked? Meg kell próbálni tenni valamit!

2015. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csináld tovább, panaszkodjon apádnak, csak nem teszi már tönkre a kettőtök közt lévő kapcsolatot, mert most egy rinyapina sipákol még nem lesz semmi.

Amíg az apád nem törődöm típus, addig igenis állj ki magadért, legyél férfi, mert ha alázkodsz előtte, akkor kihasználja azt, hogy jó vagy. Vedd a kezedbe az irányítást.

2015. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy örök szűz, lúzer, csak nagyon alacsony az önbizalmad. Ez a nő pedig nagyszerűen ki is használja ezt.

Ideje változtatni, különben mindig csak kihasználnak majd.

2015. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
De mindig ledumál...jobban tud pofázni abból jeles, de mellette am full hülye mindenhez..és a legnagyobb baj hogy én ilyenkor meg csak dadogni tudok valamit mert minimális beszédhibám van ami ebben nyilvánul meg...
2015. máj. 10. 22:38
 28/44 anonim ***** válasza:

Ő szavakban árt neked, te pedig csínyekben tedd.

Tényleg ne vegyél neki semmit, ne engedd, hogy ő legyen a falkavezér.

2015. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

De még mindig nem tudom mit kéne...milyen csíny?

És hogyan magyarázzam meg apámnak ha nyilván hozzá rohan egyből?

2015. máj. 10. 22:41
 30/44 anonim ***** válasza:

Ilyen apróságokra gondolok.

Apáddal ne beszélj, hisz te mondtad, hogy nem épp egy alkalmas beszélgetőpartner, ha erről van szó.

Ezt magadnak kell megoldanod, hadd sírjon, legalább röhögj, hogy te okosabb vagy nála, ő meg csak ennyit bír.

2015. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!