Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mindig én vagyok a rossz?

Miért mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom mindig én hozok áldozatot, de semmit nem kapok cserébe. Egész életemben kicsi koromtól kezdve segítettem a szüleimnek a házimunkában, kertben mindenhol, de még soha meg nem köszönték a segítséget csak ha mondjuk egyszer nem lapátoltam el a havat mert pihenni akartam vagy nem volt kedvem kimenni segíteni akkor egyből lusta vagyok meg rossz hogy nem segítek. Eközben a nővérem soha semmit nem csinált csak a szobájában ült, de ő soha egy zokszót nem kapott ezért aztán amikor egy évben egyszer kimozdult és mondjuk összesepregetett akkor egyből egy angyal volt. Tanulmányaimért sem kaptam soha dicséretet habár mindig kitünő volt csak a nővéremet dicsérték aki nem volt kitűnő (ez általánosban volt) most gimiben én nem vagyok kitünő ezért lusta vagyok meg nem tanulok eleget és ő kitűnő és a legeslegjobb lány. De most tényleg én mindenért egyből hibás vagyok ha elrontok valamit de ha ő vagy más ront el valamit akkor csak nevetnek. Most is holnap anyák napja nekem kell virágot meg csokit vegyek mert nővérem lusta, nincs kedve mindig az a kifogása hogy tanulnia kell, de hát nekem is!!! De őt az nem érdekli és tudom hogy ő nem tenné meg ezért nekem kell de így meg megint ő lesz a jó mikor semmit nem tett. Ha meg nem adok neki is valamit hogy adja oda anyának akkor mindenki fújolni fog és kiutálni hogy hogyan tehettem ezt.
2015. máj. 2. 10:12
 1/3 anonim válasza:
:D Már bocs,de furi egy szüleid vannak.
2015. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia nekem is ismerős a helyzet, nem ne vegyél a nevében semmit . a nővéred majd vesz ,ha meg fujjolnak nyiljon ki a szemed és mond meg az anyudnak és apudnak ,hogy én , én vagyok a rosz a nővérem nem csinál semmit! és nem veszek semmit hogy odaadja anyáknapjára,mert elég nagy hozzá hogy megolgya. késsz ennyi az egész majd elgondolkodnak a szüleid. remélem segítettem szép napot :D
2015. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
banyek ne vedd meg helyette. Te vedd meg a legszebb dolgot ami csak létezik ő meg had koppanjon. és ha a szüleidnek hisztizik a nővéred, hogy "dehát a huginak kellett volna megvennie az ajándékomat" és ezen a szüleid hőbörögnek, akkor közlöd marhára fontos lehet neki az anyja, hogy nem volt annyi esze és energiája,hogy előre megvegye.
2015. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!