Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz gyerek vagyok, ha így...

Rossz gyerek vagyok, ha így érzek?

Figyelt kérdés
Anyám pszichés beteg, már az utcán is hülyét csinál a családból, az orvosához ragaszkodik, de évek óta romlik az állapota, apám meg töketlenkedik, homokba dugja a fejét. Én már nem tudom elviselni ezt az állapotot, tehetetlennek érzem magam. Hibáztatnátok, ha nem akarnám a szüleimmel tartani a kapcsolatot, csak nagyon ritkán?
2015. ápr. 24. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
nem
2015. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyerek? Hány éves vagy? Kamasz korban mindenkinek vannak/voltak afféle problémái, hogy szégyellte a szülei egyes tevékenységét. :D Ez egy ilyen állapot-kor, bár már nálad kicsit többről van szó. Belegondolva nagyon kellemetlen tud lenni, de először próbálj meg anyádon segíteni, akár erőszakkal is. Magyarán vitesd be a pszichiátriára beszélj apáddal, hogy álljon a sarkára.
2015. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleimnek mindig a gyerekük vagyok, életkortól függetlenül. Elnézést, ha ez nem jött volna át a kérdésemből valakinek.
2015. ápr. 24. 21:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez jár, már hosszú évek óta.
2015. ápr. 24. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Emiatt nem vagy rossz, de szerintem apukáddal beszélned kellene a dologról ha még nem tetted meg. Szerintem az is sokat számítana ha apukád nem engedné el maga mellett ezt a problémát és lehet, hogy neked is több türelmed lenne.
2015. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele is, nagyon sokszor, beszéltem anyám orvosával is. Irtó dühös vagyok rájuk, anyám állapota is csak rosszabbodik.
2015. ápr. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!