Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tenni, hogy az anyám...

Mit kéne tenni, hogy az anyám ne cseszegessen azzal, hogy munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés

Az anyámnál lakunk a párommal, segítünk neki, vigyázok tesómra amíg ő dolgozik, fizetjük mindig a részünket a rezsiből.

De ő nap mint nap elmondja hogy menjek már dolgozni, járkáljak munkahelyet kutatva, ne csak itthon üljek. Kikészít ezzel a dumával már, mit tegyek ez ellen?


2015. ápr. 3. 20:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
57%
Én tudom mi ez a betegség, mert édesanyámnak is ez van, mellette pánikbeteg. Ugyanakkor manapság divat mindig ilyesmik mögé bújni. Ha a kérdezőnek van erről papírja, akkor elhiszem, hogy beteg, de amíg az emberek 90 %-a házilag diagnosztizálja magát, addig igenis hiszti. Egyébként édesanyám is tud emberek közé menni, ha akar. Kezelteti magát pszichiáterrel, gyógyszerekkel. Nem tudom neki miért megy, a kérdezőnek meg miért nem. Arról nem is beszélve, hogy már n+1 válaszoló javasolta az otthon dolgozás lehetőségét. Persze aki egy lusta sz*r, annak mindig lesz kifogása... remélem kirakja az anyja a fenébe.
2015. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
El sem hiszed, milyen hamar elszalad az elet melletted.Egyszer csak azt veszed eszre, hogy sehogy sem jonnek ossze az evek a nyugdij jogosultsagodhoz.No, majd akkor lesz igazi fobiad.
2015. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, kezeltesd magad. Nekem is volt ilyen problémám, aláírom hogy az orvoshoz is nehezemre esett elmenni, sőt egyedül valószínűleg neki sem indultam volna. De ott van a párod, aki segít.

Emellett ha tudod hogy ilyen problémád van, akkor járj utána, mihez tudsz kezdeni ezzel a betegséggel. Én például csináltam weboldalakat, egy kollégám volt, ő tartotta a kapcsolatot a megrendelőkkel, én csak átadáskor skype-oltam velük. Teljesen jó volt.

2015. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ilyen bajod van,de az ilyen betegségeknél mindig is érdekelt h mit fog csinálni a kérdező ha nem lesz se anyja,se párja se senkije aki eltartja?

Oké,örököl egy házat mondjuk,de hát azt fenn is kell tudni tartani,nem?

Vagy majd szül egy-két gyereket h öregségére eltartsa?

2015. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

A kérdező jól eltűnt... pedig érdekelne, hogy mit gondol az itt olvasható tanácsokról.

Nekem is egyből az ugrott be, hogy nem muszáj mindenkinek emberek között dolgoznia, a könyvelőm például egy kis irodában nyomja, ketten vannak a munkatársával - ezt azért ki lehet bírni szociális fóbiával is. Nyilván akad jó pár munka, ahol legfeljebb 1-2 emberrel van kapcsolatban a munkavállaló, alighanem ilyesmit kellene keresnie a kérdezőnek.

Valaki emlegette az informatikát, fordítást - na ezek is jó ötletnek hangzanak, akár otthonról is végezhető a meló, de hát nem tudni, a kérdező mit tanult, mihez ért?

Ja, azoknak is igazuk van, akik azt mondják: ez a helyzet, hogy a pasi keres, pillanatnyilag működik és elég, de az önálló élethez édeskevés...

2015. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
36%

"Az anyámnál lakunk a párommal"


Eddig olvastam, innentől kezdve nem érdemes foglalkozni a történeteddel.

Te sikeres ember már nem leszel.

2015. ápr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

miért böszme feri te sikeres ember vagy ?


mert szerintem nem.

2015. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!