Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, hogy gazdag? Ennek...

Miért baj, hogy gazdag? Ennek mi értelme van? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hónapok óta jóban vagyok egy férfival és február óta együtt vagyunk.

De anya nem kedveli és mikor megkérdezem, hogy miért, annyi a válasz, hogy nem érti, miért nem egy korombelit találtam és hogy mégis mit gondolnak rólam az emberek, miért foglalkozik velem egy ilyen gazdag férfi.

Szóval nem az számít, hogy boldog vagyok, hanem hogy a szomszéd, meg az x. unokatestvér mit gondol.

Nem örül, ha Pesten vagyok a barátomnál, de azt sem szereti, ha ő van itt. Semmi nem jó neki.


Amúgy a korkülönbség sem vészes, a barátom 28 éves, én 17 vagyok. Anya és a férje között 14 év van.


Már belefáradtam a megjegyzések hallgatásába, hogy soha semmi nem jó.

Nem azt mondom, hogy örökre együtt leszünk a barátommal, nem tündérmesében élek. De most boldogok vagyunk és szerintem anya is befoghatná végre.


2015. márc. 26. 09:51
1 2 3 4 5
 41/44 Tóth Péter Tamás válasza:

"Miért gondoljátok, hogy annyira ismertek?

Fogalmatok sincs arról, hogy milyen a személyiségem." Bocsánat, de akkor minek írtad ki a kérdést? És érzem, hogy a következő szavak miatt kapni fogok tőled, de leszarom :D 17 évesen már szexkapcsolat? hmmm...gratulálok. Az ilyenekből lesznek majd az éjszakai pillangók. Ha még nem vagy az...

2015. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
a negatív kommentek az irigységből és nem a korkülönbségből fakadnak, mert a pasija gazdag!!!! tipikus magyar mentalitás.
2015. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Jaj de unalmas mar ez a "miert nem talalt a korosztalyabol" szoveg...

Miert szerintetek az idosebb ferfiaknak nem a fiatal nok tetszenek? Dehogynem. Mindenkinek a fiatal tetszik. Csak ha nem jon ossze akkor rafanyalodik az idosebbre.

De igen, a 18-20 eves fiatal lany a legjobb, mert vonzo, szep, es kivanatos. 20evesen is, 30evesen is, meg 40 evesen is :) Attol hogy en oregszem meg nem fogom szebbnek latni a venasszonyokat

30f

2015. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
10%

es hogy kepzelitek el ezt a gyakorlatban kedves kommentelok?

- szakitunk!

- miert?

- mert a gyikon azt mondtak h ez nem jo.

2015. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!