Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, hogy gazdag? Ennek...

Miért baj, hogy gazdag? Ennek mi értelme van? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hónapok óta jóban vagyok egy férfival és február óta együtt vagyunk.

De anya nem kedveli és mikor megkérdezem, hogy miért, annyi a válasz, hogy nem érti, miért nem egy korombelit találtam és hogy mégis mit gondolnak rólam az emberek, miért foglalkozik velem egy ilyen gazdag férfi.

Szóval nem az számít, hogy boldog vagyok, hanem hogy a szomszéd, meg az x. unokatestvér mit gondol.

Nem örül, ha Pesten vagyok a barátomnál, de azt sem szereti, ha ő van itt. Semmi nem jó neki.


Amúgy a korkülönbség sem vészes, a barátom 28 éves, én 17 vagyok. Anya és a férje között 14 év van.


Már belefáradtam a megjegyzések hallgatásába, hogy soha semmi nem jó.

Nem azt mondom, hogy örökre együtt leszünk a barátommal, nem tündérmesében élek. De most boldogok vagyunk és szerintem anya is befoghatná végre.


2015. márc. 26. 09:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
50%
"Szexkapcsolatnak indult." - ez azoknak szól, akik "gyereknek" veszik a 17 éves nőt. Ez sokkal nagyobb baj, hogy belementél "szexkapcsolatba" 17 évesen, mint az hogy ő 28 éves, hogy gazdag és bármi más. Ezen gondolkodj el, mert ha nem teszed, akkor mire szerelmes leszel, elér az igazi szép szerelem, esetleg egy elhasznált ronggyá válsz.
2015. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem miért írtad ki ezt a kérdést, ha te úgyis tudod mi a helyes, anyukád és a válaszolók véleménye nem változtat ezen úgy látszik. Ne foglalkozz mit gondolnak masok, ha nem fog kihasználni, az szerencsés, ha igen akkor meg legalább tanulsz belőle.
2015. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
9%

19.

Egy pillanatig sem gondoltam, hogy együtt élnének, ha teherbe esne a lány! Csak jobb, hogy legalább tudna egy ilyen férfi tisztességes gyerektartást fizetni.

2015. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
83%

23.

Igazad van, óriási perspektíva 17 évesen.

2015. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
85%
Ha okos lennel nem mondanád el anyádnak hogy szexkapcsolatod van ;) attol hogy elmentek par helyre két d.ugas között meg nem lesz parkapcsolat :"DD
2015. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
97%
Attol meg hogy szexkapcsolattal kezdett, ne nevezzuk felnottnek. Egy 17 eves csitri, aki nagylanynak hiszi magat es viszket a puncija.
2015. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
20%
és miért baj h amegvakarja azt ami viszked?
2015. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
76%

Anyukád csak védeni akar, tapasztalatból mondom.

Én is 17 éves lány vagyok, nyáron leszek 18, a párom pedig 21. Ezt a korkülönbséget én okénak érzem, viszont nálatok ez a 11 év nem igen a legjobb..

Ahogy már többen is leírták, nem lenne probléma ez, ha idősebbek lennétel, te mondjuk 22-24 ő pedig 33-35. Itt már egy korosztály lennétek, érted?

A szexkapcsolatról annyit, hogy akár lehet beőle komoly dolog is, de ne menj bele ilyenekbe inkább.. idővel rá jössz majd, hogy sokkal jobb azzal akit szeretsz, és aki viszont szeret téged. Jönni fognak negativ kommentek, lesz ami igaz, és lesz ami nem, ha elég érett vagy mint ahogy gondolod, akkor meg kell tudnod látni azt, hogy mit próbálunk hozzád eljuttatni, akár szebb, akár csúnyább íton.Nem rosszat akar neked senki, viszont a válaszaidból is jól látszik, hogy a kérdés felesleges volt, hisz hiába elmondtuk hogy miért baj az hogy idősebb ( bár te arra kérdeztél hogy gazdag, de nagyon nem ezzel van a gond) , még sem érdekel téged, csak a sajátodat fújod, tehát nem fogsz ránk hallgatni, se másra. Menj a saját fejed után, kívánom hogy jó vége legyen, de nem jósolok neki sok jövőt.

A többieknek meg annyit, hogy mondhattok bármit, nem fog rá hatással lenni. Majd a saját hibáiból tanul, remélhetőleg.

2015. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
79%
Én annyit látok a hozzászólásaid alapján kérdező, hogy egyfolytában azt hangoztatod, hogy 17 éves fejjel, igen is érettebb vagy a korosztályodnál, meg okos vagy, és igen is tisztában vagy azzal, hogy milyen kapcsolatban vagy jelenleg, és tudod mit csinálsz stb. Csak közölni szeretném veled, hogy MINDEN 17-18 éves ugyanezt gondolja, nem vagy különb. De ez így van rendjén, teljes mértékben egy 17 éves tini szintjén gondolkozol. Kipróbálsz dolgokat, újdonságokat, ismerkedsz férfiakkal, koözben pedig elhiteted magaddal, hogy tisztában vagy mindennel, és te alakítod a kapcsolataidat ezekkel a férfiakkal, miközben ez nincs így. :) Tudod miért? Leírtad te magad is, hogy szexkapcsolatnak indult, és te nem is igazán akartál járni ezzel a sráccal, ahhoz képest, jól belebonyolódtál az egészbe. Középiskolás lányka vagy, a srác pedig egy dolgozó 28 éves önellátó férfi...milyen közös témáitok vannak? Elmeséled miből írtatok témazárót, vagy hogy éppen miből feleltél aznap? Vagy, hogy hova mentek osztálykirándulásra? Ne röhögtesd ki magad..
2015. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
13%

Azért fura, mikor azt írjátok, hogy nincs közös témája egy tizen és egy huszonévesnek. 18 éves vagyok, a legjobb barátnőm 28, és baromi jól el tudunk beszélgetni, sokkal jobb, mint ha a kortársaimmal beszélgetnék. Tudom, ez nem ugyan az, mint a kérdező esetében, de a kapcsolat alapja is a kommunikáció, amit én így ismeretlenül nemtudok és nem is akarok kétségbe vonni.



Kedves kérdező, szerintem ülj le anyukáddal beszélgetni, és kérdezd meg, mitől félt igazán. Hallgasd végig az aggályait, ne szólj közbe, hogy hülyeség. Lehet, hogy az, de egy aggódó szülő nem feltétlen a realitásról híres. Aztán nyugtasd meg, mesélj a pasiról, arról, mit csináltok együtt, a kedves gesztusairól, stb. Ha már egy kicsit megnyugszik, téged kevesebb csesztetés ér, ő meg jobban alszik

2015. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!