Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, hogy gazdag? Ennek...

Miért baj, hogy gazdag? Ennek mi értelme van? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hónapok óta jóban vagyok egy férfival és február óta együtt vagyunk.

De anya nem kedveli és mikor megkérdezem, hogy miért, annyi a válasz, hogy nem érti, miért nem egy korombelit találtam és hogy mégis mit gondolnak rólam az emberek, miért foglalkozik velem egy ilyen gazdag férfi.

Szóval nem az számít, hogy boldog vagyok, hanem hogy a szomszéd, meg az x. unokatestvér mit gondol.

Nem örül, ha Pesten vagyok a barátomnál, de azt sem szereti, ha ő van itt. Semmi nem jó neki.


Amúgy a korkülönbség sem vészes, a barátom 28 éves, én 17 vagyok. Anya és a férje között 14 év van.


Már belefáradtam a megjegyzések hallgatásába, hogy soha semmi nem jó.

Nem azt mondom, hogy örökre együtt leszünk a barátommal, nem tündérmesében élek. De most boldogok vagyunk és szerintem anya is befoghatná végre.


2015. márc. 26. 09:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%

17 évesen kiskorú vagy, gyereklány, egy 28 éves férfi pedig felnőtt ember. Túl idős hozzád.


S tudod, meg van a véleményem arról a közel 30 éves emberről, aki egy gyereklánnyal közös témát talál folyamatosan ...

2015. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%
17 évesen még sok ekkora korkülönbség. Fiatal vagy és naív. Egyértelműen átjön a soraidból, hogy a csávó mindent elhitetett veled, amit hallani akartál. Megtestesíti neked a számodra tökéletes férfit...amíg ő jól érzi magát veled, aztán majd eldob. Ilyen ez. És anyukád már tapasztaltabb mint te, és átlát a szitán. Téged próbál megóvni.
2015. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
20%

Anyád ezt hallgathatta annakidején. Most csak ezt adja vissza neked.

Örülj a boldogságnak, annak ami van, sokaknak ennyi se adatik meg, másokkal az anyja is együtt örül a boldogságáért, de ettől neked nem lesz jobb

2015. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok naiv. Semmit nem hitetett el velem, először én kapcsolatot sem akartam, csak jó volt együtt lógni valakivel.

Miért gondoljátok, hogy annyira ismertek?

Fogalmatok sincs arról, hogy milyen a személyiségem. Attól, mert még nem vagyok 18, igenis lehetek talpraesett és tudom, hogy nem leszünk örökre együtt. De most jól megvagyunk, értelemszerűen ha már nem fogom jól érezni magam vele, akkor szakítok és ennyi. Ez nem örökre szól.


Miért kéne megfogadnom anyám "tanácsait", ha fogalma sincs az életemről?

2015. márc. 26. 10:11
 5/44 anonim ***** válasza:
36%

Én örülnék neki anyukád helyében. Ezzel csak tapasztaltabb leszel, hiszen jobban belelátsz a felnőttek világába, mintha csak egy veled egykorú srác élménybeszámolóit hallgatnád a múlt heti hányós partiról, meg hogy miért csak négyest kapott ötös helyett.

Annak, hogy gazdag pláne örülnék. Mégiscsak jobb, mint egy szegény.

Az a baj, hogy az emberek negatívan látják a dolgokat, már annak se tudnak örülni, ha valami jó dolog történik.

Ha meg csalódás lesz a vége, az ugyanúgy megtörténhet egy korodbeli fiúval is.

2015. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, egy 28 éves felnőtt férfinek és egy 17 éves gyereknek eltérő igényei, szükségletei, céljai vannak.

Jóanyád védeni akar. Ha apaként az én fiatalkorú lányomat környékezné meg egy, nála 11 évvel idősebb pedofil, hát kitaposnám a belét.


Itt nem arról van szó, hogy te 24 vagy, ő meg mondjuk 35, hát lelke rajta mindenkinek. Hanem te középiskolás vagy, ő meg egy generációval idősebb felnőtt. S mint írták, vajon mit akar egy közel harminc éves ember egy gyerektől? Kettőt találhatsz, ha nem megy, akkor még egyet.


S gondolkodj rajta, ha még ráadásul gazdag is, vajon 28 évesen miért nem talált a korosztályából senkit?

2015. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
50%

Jahhhjh... (sóhaj)


Ezen a bolygón majdnem minden ember olyan, hogy soha semmi nem jó. A te eseted sem egyedi, hanem kb mindennapos.


Ha lenne rá értelmes megoldás, akkor nem születne minden nap 6 ilyen kérdés csak itt.


De amit tehetsz az az, hogy éled tovább az életed és nem filózol ilyeneken, mert túl sok időt és energiát emészt fel, amit akár másra is fordíthatnál.

2015. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

De miért gondoljátok, hogy én semmit nem tudok a férfiakról és azt hiszem, hogy ő a nyugdíjas éveit is velem tervezi?! :D

Voltak fiúk, akiket én vágtam át, engem is hagytak már ott. Szóval tudom kezelni, ha csalódok valakiben.


Májusban 18 éves leszek, leginkább idősebb barátaim, barátnőim vannak, szóval nem úgy kell elképzelni az életemet, hogy én a gimnazisták átlagos életét élem és semmi fogalmam nincs mondjuk a pesti hétköznapi életről.

És igenis tudunk beszélgetni, közös programokat szervezünk, jól érezzük magunkat egymással. Lehet, hogy egy hónapon belül ráunok és keresek mást. Vagy ő teszi ugyanezt. Nem tudhatom.

Ez a "miért nem keres a korosztályából valót" meg annyira unalmas már... Miért nem keres mást? Hát azért, mert hozzám kezdett el vonzódni és én sem utasítottam el. Akkor meg minek menjen máshová?

2015. márc. 26. 10:21
 9/44 gömbicica ***** válasza:
65%

egyet értek hatossal!!!

valóban ha Te lennél 20-22, és a barátod (utálom ezt a szót ilyen összefüggésben) 31-34 semmi gond tényleg.


de 17 évesen??? na ezet tényleg nem kellenne!!


és a navinál is naivabb vagy( megcsillantottak előtted valamit és ez vonz(

hát csináld.

boldog vagy és anya is befoghatná végre mondatodról meg inkább nem irnák semmit.


buta egy lány lehetsz, bocsáss meg( Te gyerek vagy, a 28 éves pedig felnőtt férfi( a friss hus -bocsánat mindenkitől- nagyon vonzó!


elnézést,ha bántó voltam :-( lányom lennél én is szétdurrantanám a fenekedet( sajnálom a szüleidet!!!

2015. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
56%
Anyad mar rajott, hogy a nagy korkulonbseg nem elonyos, boldogtalansag lehet a vege, ha gazdagok vagy szegenyek a felek. O mar csak tudja, benne el. Ettol akar teged megovni.
2015. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!