Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, hogy gazdag? Ennek...

Miért baj, hogy gazdag? Ennek mi értelme van? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hónapok óta jóban vagyok egy férfival és február óta együtt vagyunk.

De anya nem kedveli és mikor megkérdezem, hogy miért, annyi a válasz, hogy nem érti, miért nem egy korombelit találtam és hogy mégis mit gondolnak rólam az emberek, miért foglalkozik velem egy ilyen gazdag férfi.

Szóval nem az számít, hogy boldog vagyok, hanem hogy a szomszéd, meg az x. unokatestvér mit gondol.

Nem örül, ha Pesten vagyok a barátomnál, de azt sem szereti, ha ő van itt. Semmi nem jó neki.


Amúgy a korkülönbség sem vészes, a barátom 28 éves, én 17 vagyok. Anya és a férje között 14 év van.


Már belefáradtam a megjegyzések hallgatásába, hogy soha semmi nem jó.

Nem azt mondom, hogy örökre együtt leszünk a barátommal, nem tündérmesében élek. De most boldogok vagyunk és szerintem anya is befoghatná végre.


2015. márc. 26. 09:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
89%

Szinte biztos,hogy csak szexre kellesz neki. Te is látod,érződik az írásodból. Idézem: Nem azt mondom, hogy örökre együtt leszünk a barátommal, nem tündérmesében élek.

Te is látod,hogy ez így nagy baromság. éppenséggel velem egy 30 éves pasi kezdett ki,akinek családja van én meg gondoltam vicces lesz,éppen szakítottak velem egy 5 éves kapcsolat után..hát marhára nem lett vicces,és mindent elhittem amit mondott,pedig én okos vagyok..de az ember az érzelmeit főleg ebben a korban nehezen kontrollálja. Persze te tudod.. 19/L

2015. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező :)

Amíg te "igenis" sokkal érettebb vagy, mint más tinik, addig nem vagy az.


Tetszik nem tetszik, ez tény: gimnazista lány vagy, az életkorodnak megfelelő élettapasztalattal, látókörrel, agytekervényekkel stb. Amikor te is 28 leszel, meg fogod látni, hogy ez így van.

2015. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem anyukádat nem a nagy korkülönbség zavarja, hanem az, hogy ilyenkor még igenis furcsa az, hogy szinte gyerek létedre egy felnőtt férfival jársz.

Pár év múlva ez nem jelentene már problémát, de most még furcsa. Egy 17 éves lány szinte gyerek, és az a felnőtt férfi, aki erre bukik...megmondom őszintén, én is ferde szemmel néznék rá.

Anyukád csak aggódik, de téged is megértelek, hogy idegesít a dolog.

Próbáld meg elviselni.

2015. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Szexkapcsolatnak indult. Randik, közös programok, utazások nélkül is volt szex közöttünk, én nem is akartam annyira párkapcsolatot.

Ne gyertek ezzel, hogy "te akkor sem vagy érettebb, hiába gondolod azt" szöveggel, mert nem vagytok tisztában az életem részleteivel.

2015. márc. 26. 10:28
 15/44 zsani123 ***** válasza:
0%
na most lesz az hogy lefognak pontozni,de nem erdekel.igen, lehet hogy furcsa mindenkinek a korkulonbseg,ertheto,az is ertheto hogy anyud felt teged..DE!!..egy 17, lassan 18eves lany azert ahhoz mar eleg nagy hogy eldontse kivel akar jarni.es mivel lassan 18leszel anyud is kenytelen lesz elfogadni.te csak annyit tudsz tenni, hogy anyukadnak fozol egy teat,leulsz vele.es higgadtan turelmesen probalod vele megertetni hogy attol hogy ezmiatt a ferfi miatt ellene van, te meg nem leszel a baratod ellen, es hogy probaljon o is egy picit megerteni teged, hogy neked o kell.es hogy szeretned ha egy picit visszavenne abbol hogy ellenetek beszel, mert attol nem fog semmi valtozni, maximum a te kapcsolatod anyuddal, es nem jo iranyba.mert igenis mindenkinek kell a szuloi tamogatas, ha fiu ha lany.ha 18 ha 28
2015. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
74%

Nekem lányom van, és maximálisan egyetértek anyukáddal, azonnal letépném a heréit, ha a 17 éves lányomat megkörnyékezné egy 20+-os fiú/férfi. Nem a 11 évvel van gond, hanem azzal, hogy egyáltalán nem mindegy hogy valaki még gimis, vagy már dolgozik, és az is lehet hogy a kettőt csak 3 év választja el egymástól (ha pl nem tanul tovább), akkor is egészen más élet, más problémák.


Egyébként meg ha ennyire mindent tudsz, mit érdekel anyád véleménye? Sz@rd le és menj a magad feje után, ha mégis neki lesz igaza végighallgatod majd az "én megmondtam" kezdetű szöveget, és gazdagabb leszel egy tapasztalattal. Ha meg nem, akkor megkövetünk mindannyian.


Sajnos a legnagyobb baj az, hogy hiába hiszed hogy tapasztalt, férfiakat ismerő NŐ vagy, rettenetesen meg tud bántani egy nálad többet látott ember. Ezért mondjuk azt, akik már megéltünk ezt-azt, hogy ez nem szerencsés párosítás.

2015. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
17%

Anyukádnak inkább örülnie kéne, hogy gazdag, ha bekövetkezne valami baki, pl. hogy terhes leszel, mennyivel jobb, ha az apja legalább gazdag a csemetének, mintha alig tudna kinyögni 30 ezer gyerektartást.

Ezt mondd el neki.

2015. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért mondjátok, hogy csak szexre kellesz neki, meg kihasznál, aztán csak eldob. Végülis mindkettő szexel egymással, és ezen a téren ki is használják egymást, ráadásul egy 17 éves miért kötné le magát egy házassággal? A lány csak arra figyeljen, hogy a végén nehogy valami szexklubban vagy rosszabb helyen kössön ki. Ha van esze a lánynak, akkor nem megy bele semmi ilyesmibe, ha nincs esze, akkor bármi előfordulhat.
2015. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
56%

#17 szerintem ezt még véletlen se mondja neki.... Ha nem érted miért, komoly a baj....


(Segítek: 0,01% esélyt adok arra, hogy ha a lány teherbe esne azt mondaná hogy édesem, játsszunk családosat, elveszlek, boldogok leszünk forever. Ha korrekt, kifizetné az abortuszt, ha nem, lefalcolna szó nélkül.)

2015. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
88%

17 évesen egy 28 éves, hozzád képest aggastyán pasassal nyomulsz, kölcsönösen szexre tartjátok egymást (bár gyanítom, téged a pénze sem zavar).

Mit gondolsz, anyudnak nem sül le a képéről a bőr, igaza van, mindenki pontosan arra fog gondolni, amire.

Lehet neked jó, ha már gyerekfejjel k.vának bélyegeznek, később neked fog égni a pofád.

Komolyan csodálkozol rajta, hogy nem kedveli őt? :D Ezután még beállítod magad érett felnőtt nőnek?

Lehet én vagyok konzervatív, de nemhogy nem örülnék neki ha ott lenne a pasas, hanem úgy vágnám ki, hogy a nyakát törné. Keféljetek nála, ha már ennyire gazdag :D

Esküszöm, ilyenkor nem tudom, sírjak vagy nevessek... 25/N

2015. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!