Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vegán vagyok, miért gond ez a...

Vegán vagyok, miért gond ez a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem egészségtelen, van eszem is, sokkal egészségesebb vagyok, mióta vegán vagyok, őket viszont semmi sem győzi meg. Minden egyes étkezésnél kötekednek, beszólogatnak, nagyon unom már.

(kritika nem érdekel, más a húsevésben hisz, én pedig ebben.)



19/L


2015. márc. 16. 18:44
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Mint írtam, vashianyos voltam, tehát kiskoromtol kezdve nem volt nagy szám, hogy nem ettem. Teljesen általános volt, hogy 1 hétig is elvoltam napi 2 szendvicsen. Így az se tűnt fel, hogy nem ettem anya ebedjebol.


A többit köszi, sose próbáltam tudományos szintén megközelíteni a témát, mert... Mindegy, érzelmi oldalról közelítettem meg eddig nekik.



A rothadó tetemes dolgot pedig csak azért írtam, hogy érezzétek, nem fogok miattatok újra húst enni, mert számomra undorító. Már a szagától is hányingerem lesz (különben ezzel kezdődött a dolog,régen minden nap húst ettem, aztán hirtelen besokalltam, erőltettem, mert hát milyen 'fontos', de nem ment, aztán lettem vegán. Azóta persze több szemszögből közelítem meg a dolgot, és életem legjobb döntése volt).

2015. márc. 16. 23:51
 42/45 A kérdező kommentje:
NINCS olyan aminosav, ami ne lenne megtalalhato a növényekben!
2015. márc. 16. 23:53
 43/45 anonim ***** válasza:

valaki amúgy szerintem rátapintott a lényegre, csak nem válaszoltál.


az ő pénzükből finanszírozod ezeket? mert lehet nem örülnek neki hogy anyukád főz, te meg egy (gondolom drágább mint egy hagyományos, meg alapból) vegán étteremből veszel magadnak külön kaját.

2015. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Természetesen magamnak fizetek mindent! Éjszaka dolgozok, nappal suli, alvás alig, havi 110 körül szoktam keresni
2015. márc. 17. 11:59
 45/45 anonim ***** válasza:
70%

hát, akkor csak furcsa nekik.

ne aggódj, engem azért piszkálnak mert vettem kókuszolajat, meg fehér liszt helyett másfélét akarok használni :D ne foglalkozz velük

2015. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!