Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a 21 éves lányotok terhes a 47 éves barátjától?

Figyelt kérdés
2 éve vannak együtt, már az esküvőt tervezik. A lánykérés már meg volt.

2015. febr. 10. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

Miután már 2 éve együtt vannak és tervezik az esküvőt, nem tudom mit vártál..


Titkon remélted, hogy mégsem lesz semmi?


Örülj a lányod boldogságának, örülj az unokádnak. Ennyit tehetsz. Kár hogy ez nem jön szívből.


Értem én amúgy a problémádat, nagyon nagy a korkülönbség, én sem jönnék össze ennyivel idősebb pasival. Nálam a maximum a +10, de már az is nagyon nagyon maximum.


Nem azért mert nem tudnék szeretni egy idősebb embert. Minden további nélkül el tudom képzelni, hogy beleszeretek egy apám korú emberbe, de racionális vagyok. Tudom hogy találok olyan embert aki épp úgy szeret, én is épp annyira, akár még jobban is és korban is közel áll. Nem szeretnék 50 évesen megözvegyülni.


Ugyanakkor a nővérem egy nála 17 évvel idősebb férfival van együtt, már volt esküvő és megvan az első bébi is.

Soha nem volt még ilyen boldog és a sógoromat is imádom. Nála jobb embert nem is kívánhatnék neki.


A szülők is elfogadták minden további nélkül, hiszen látták, hogy a lányuk mennyire boldog.


A további unokákat meg egyre várják..

2015. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Azt gondolnám, a lány naiv és felelőtlen, a pasi meg gáz. 45 évesen összeállni egy 19 évessel igen érett gondolkodásra vall, az meg, hogy elveszi.. naná, neki megfelel a helyzet. Nem dobnám magam hanyatt sem az esküvőtől, sem a gyerektől. A férfit soha nem tartanám semmire. Ha a lány elindult ezen az úton, én már nem tehetek érte semmit. 40 évesen jó eséllyel özvegy lesz, és egyedül marad további életére. Bár mivel a 21 éves még korántsem felnőtt, megfelelő önismerettel rendelkező, tapasztalt nő, inkább azt valószínűsítem, 10 éven belül válás lesz a vége.
2015. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
Semmit. Itt már éső bármit is tenni sajnos. A lányod 21 évesen hazavágta az életét.
2015. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy az a pasas egy lecsúszott alkoholista, vagy egy magát jól tartó, fiatalos, normális ember.

Persze nagy a korkülönbség, de már nem sokat tehetsz ellenük, esküvő lesz és jön az unoka. Legjobb, ha támogatod a lányod, ahogy tudod.

2015. febr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Terhes lettél?Hónapokkal ezelőtt a szüleid nem is tudtak a kapcsolatról.Hogy fogadták annak a hírét?
2015. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha jon a baby akkor mar semmit... kesobb lesz problema a ferje kora, a noverem es a ferjre kozott pont ennyi volt, 10 ev telt el es mindenki az apjanak nezte... es ahogy elottem irtak 40 eves korara ozvegy lett 2 gyerekkel ...
2015. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Mit tennék? Gratulálnék, és örülnék, hogy jön az unoka. Ha még megvan, akkor tuti előhoznám a padlásról a lányom régi kiságyát/babakocsiját/ruhácskáit.


(őszintén nem értem, mire irányul a kérdés? Arra, hogy a lány "mindössze" 21 éves és gyereket vár? Felnőtt nő, nem kislány már, valószínűleg a kedves szülők az ő korában már rég gyereket neveltek. Vagy az a probléma, hogy a párja 47 éves? Ha az elmúlt 2 évben ez nem zavart, akkor most hirtelen miért zavarna? Vagy az a baj, hogy az esküvő előtt lett terhes? Na ez meg egy olyan dolog, amihez nagyon nem tudok hozzászólni, elfogadom ugyan ha valaki így gondolkodik, de megérteni sose fogom, hogy mire jó ez a nagy prüdéria.)

2015. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
Felnőttek. Azt tehetnek, amit akarnak, akkor is, ha én nem értek egyet vele. Az apakomplexus nyilvánvaló, de ezen már javítani nem lehet. Örülnék az unokának és annyi, mivel más teendőm nemigen van.
2015. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
Majd ha lányod fogja pelenkázni a férjét akkor megkérdezheted tőle: Na, ezt akartad? :D
2015. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
18%

Nos, sok jó értelmes válasz érkezett.

Van aki azt mondja, a hapsi nagyon gáz, hogy nálánál 26 évvel fiatalabban véli megtalálni boldogságát,

Én azt mondom, mert azt látom, hogy nem egyedül az ő felelőssége ez!!!

Látva, mennyire sokan időhúzó válogatós modon kezelik a társkapcsoaltot, viszonyulnak az ellenkező nemhez, és mily önzően azt gondolják sokan, hogy "nem nekem kell változni", és mennyire nagy a bizalmatlanság, szeretetlenség emberek közt, nos egyáltalán nem csodálom, hogy annak a pasinak aki huszonéveseknél probálkozik, sőt célt is ér, ilyen megoldásba bocsátkozik!!!

Nézzük továbbá mit találni dolgában? Én azt kezdtem felfedezni, hgoy sajnálatosan már a kis tiniket is elkezdték megrntani és leszbikusságba, biszexkedésbe csábítják bele! Másokat meg örömlányságba csábítanak, és eszük ágába sincs normál szerelemre! hát akkor ez csupán a 40-en túli hapsik hibája lenne, hgoy huszonévesnél próbálkozik?

Továbbá gondoljuk meg azt is, hogy aki 40-es éveiben van, hapsi és még mindig társkereső, sőt szűz, és nem talált magának társat aki tartósan vele marad akivel kölcsönösen boldog lehet hosszú távon, az a hnapsi esetleg olyan családban nőtt fel, ahol hozzá képest csupa idősebb testvérek vannak, és utána meg nincs senki aki nálánál fiatalabb lenne, és ha ennek okán neki kküloönösen is nagyon nehéz a kapcsolatteremtés, pláne, ha nem talál olyan közösséget, ahol jó esélye lehetne lányokhoz, például egyetemen, munkahelyen, akkor mi választása lehet, mint elfogadni azt, aki elfogadja őt a nagy korkülönbséggel!????

Sok azonos magánügy közüggyé növi ki magát!

ha sokan nem taláélnak maguknak megfelelő társat és lehetőleg záros időn belülk, akkor ott a társadalom maga úgy teljes egészében is hibásan működik, és beteg, valamit nagyon nem jól csinál!Az egyre későbbi házasodással, egyre kevesebb gyerekvállalással a társadalom öngólt rúg magának, mert egyre kevesebbeknek kell eltartania egyre többeket, ezzel pedig nő a szegénység!!! Kinek jó ez??? annak a politikai erőnek, akik szeretik az embereket kiszolgáltatott helyzetben, befolyásolhatónak tudni, amivel aztán neki politikai és anyaagi tőkéje származik!!!

2015. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!