Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan nő, aki nő...

Van itt olyan nő, aki nő létére nem bírja a gyerekeket? Ez saját gyereknél változik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 21:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Én kb. 18-20 éves koromig nem bírtam őket, de idén 23 leszek és nagyon szeretnék sajátot. Ha nem ébred fel benned az anyai ösztön szerintem ne szülj.
2015. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

én akarok,szeretnék,sőt, mindig úgy képzeltem el,hogy több is van.

de egy házban élek kettővel,és idegesítenek. rosszak is,és nem bírom, nem tudom kezelni.


ugyanakkor szeretem is őket,de pár óra alatt kicsinálnak...

2015. febr. 4. 21:54
 3/33 anonim ***** válasza:
75%

Én 28 évesen még egyáltalán nem éreztem anyai ösztönöket, és egyáltalán nem olvadtam el egy gyerek láttán. Amikor egy munkatársnőm pár hónapos babáját a kezemben tartottam, akkor sem éreztem semmi olvadást, inkább azon aggódtam, hogy elejtem.

Azonban tudtam, hogy benne vagyok a korban, a párom akkor már évek óta rágta a fülem, hogy szeretne családot, így belementem. Volt 9 hónapom, hogy felkészüljek, és bizony megjöttek azok a bizonyos anyai ösztönök. 2 gyermekem van, imádom őket, minden percemet, gondolatomat ők töltik ki. Ettől függetlenül, a mai napig nem ájulok el mások gyerekeitől.... :)

2015. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Én soha nem bírtam a gyerekeket,idegesített,az agyamra mentek.A két saját gyerekemet viszont imádom.Más gyerekét most sem bírom.
2015. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Én most 29 éves vagyok. Nincs gyerekem, és nem is szeretnék. Nem igazán vagyok oda értük... Nem mondom, hogy gyerekgyűlölő vagyok, vagy ilyesmi, de egyszerűen nem keresem a társaságukat.
2015. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

Nekem semmi bajom nem volt addig a gyerekekkel, amíg a párom végletekig elkényeztetett, nyávogós, hisztis kislányát meg nem ismertem. Na innentől olyan gyerek ellenes lettem, hogy a szomszéd egyszer a fejemhez is vágta már, hogy én gyerek gyűlölő vagyok.

Viszont ennek ellenére ismerek tök aranyos gyerekeket is, úgyhogy szerintem saját gyereknél ez még jobban megváltozik.

2015. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem szerettem őket, és már szinte még gyerekként tudtam hogy nem is akarok soha. Nem is szültem. Bőven 40 fölött vagyok,és nem bántam meg egyáltalán. Fer voltam, közöltem mind két hosszú távú párommal, az első nem értette meg, szakítottunk is. Utána jött a férjem, aki hál istennek szintén nem szereti a gyerekeket, így tökéltes az életünk. :)
2015. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nincs bajom veluk, csak keruljenek el jooo messzire.

En szeretnem remelni, hogy ez igy marad.


Amugy sokaknal lathatod, hogy mas "kolket" nem szeretik, de a sajatert oda vannak. Mondjuk en ezt el nem tudom kepzelni, hogy mint szulo, hogy nezhetnek szinte undorral mas gyerekere. Mondjuk masok, meg az O csemetejukre nezhetnek ugyan igy...

2015. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

én eltudok "olvadni" más gyerekétől,a kicsiktől,ami pár hónapos,esetleg max még bölcsis korig.

de az ovisok... onnantól nem nagyon bírom,nincs türelmem.

2015. febr. 4. 22:19
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Mindig utáltam a kölyköket. Egy saját is úgy hiányzik, mint púp a hátamra. Engem szerencsére mindig elkerültek az "anyai ösztönök". Nem is érzem, hogy bármi hiányozna az életemből. De hát nem vagyunk egyformák. Szerintem az ilyesmit mindenki csak egyedül tudja eldönteni. Az se jó, ha valaki muszájból szül, mert erőlteti a párja, az anyja, a szomszéd Mari néni, meg az se ha elkapkodja, mert hát a Kati kis pocaklakója is milyen édi, aztán csak teherként tekint rá.
2015. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!