Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleszólhatok abba milyen...

Beleszólhatok abba milyen ruhákat hord a 17 éves fiam?! Ma komolyan ez a divat?!

Figyelt kérdés

pl tegnapi buli ruhája:

S-es RÓZSASZÍN póló (persze M-es kéne neki de nem baj hadd feszüljön)

szűk farmer

övet nem vesz fel hiába lóg ki így a boxere!


tegnap kicsit összeszólalkoztunk ezen, szerinte ne szóljak már bele 17 évesen, de én meg nem tudom elhinni, hogy tényleg ez a divat ma, hogy úgy öltöznek a fiúk, mint a homoszexuálisok?!


2015. febr. 1. 09:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
15%
Le lehet pontozni a válaszomat,attól még így van.
2015. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
53%
drágám, a rózsaszín pólót és a szűk farmert ki vvette neki? na látod.
2015. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ott, amikor ezeket megveszi, elhiheted.
2015. febr. 1. 13:03
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak ruhák, majd később más lesz az ízlése.


Nekem sem tetszik ez a mai öltözködés, de a mi időnkben is égnek állt a szüleink haja a divattól.


28N

2015. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan... azért változtasson, mert nektek nem tetszik, és ti nem járnátok vele? Kit érdekel?


Itt túl sokan vannak elfoglalva a külsővel. A férfiasság belülről fakad, amit egy rózsaszín póló sem tud elnyomni. A fiad azért fiú, mert még kicsi. Nem a póló miatt. Én örülnék, ha olyan fiam lenne, aki nem undorodna egy színtől, csak mert az őskorban a lányokkal azonosították a színt.


Anyukám mondta, hogy annak idején ő összeveszett a nagypapámmal, mert anyu trapéz szabású farmert akart hordani, de a nagypapám szerint egy utolsó szakadt csövesnek nézett ki.


(Egyébként meg nem csak az amcsi filmekből kéne melegeket ismerni. Az én meleg barátaimról egyikőtök sem mondaná meg, hogy meleg.)

2015. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, és dobom a hátasokat a fiatal fiúk/lányok öltözködésétől. A közegben, ahol dolgozom, majdnem én vagyok a legidősebb, és a tőlem 10 évvel fiatalabb korosztálynak viszont ez jön be.. Egymásnak akarnak megfelelni, nem pedig nekem, vagy a szüleiknek. Nincs ezzel baj, ha valami nem tetszik, majd elfordulok, vagy visszatartom a röhögést:D (Az egyik letolt gatyájú srácnak nemrég előttem esett le a nadrágja a villamoson. A divat veszélyes:) Kérdező, nem fogsz tudni hatni a fiadra a véleményeddel, viszont nagyon sok veszekedést eredményez, ha piszkálod miatta. Pár év múlva valószínűleg visszavesz belőle. Addig ha te veszel neki ruhát, akkor olyat veszel, ami mindkettőtöknek megfelel (ha csak neked tetszik, akkor nem fogja hordani), amire pedig ő keresi a pénzt, abba nem is nagyon tudsz beleszólni.
2015. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy itt néhányan miért akarnak valakin változtatni, csak mert nem az ő ízlésüknek megfelelően öltözik (nem a kérdezőre gondoltam elsősorban).

Milyen jogon öltöztetnének át egy vadidegen embert?


A nagy generáció anno a farmerjával, a muter-fater-ozásával meg a szakadtságával a szüleiknek borzalmas volt. Mégis lett belőlük egy dolgos generáció, akiknek most már unokájuk van. Lehet, nekik sem fog tetszeni az ő öltözködésük. És ez valószínűleg így volt és így lesz generációkon át.

Minden generációnak megvan a maga bolondsága, amire egyszerűen szükség van. És azon belül is mindenkinek megvan a maga stílusa. Valószínűleg kinövi.

Ne szólj bele. Miért feszítenéd magatok között a dolgokat? Ha most jó kapcsolatban vagytok miért menjen tönkre ezen. Néha viccesen moroghatsz rajta, de ahhoz, hogy nagyobb dolgokat meg tudjatok beszélni nem érdemes ilyenen összeszólalkozni. 17 éves, kamasz, próbálgatja a szárnyait. Olvasd vissza a naplódat, beszélgess a Te 17 éves korodról barátnőddel, ha élnek a szüleid akkor velük. Valószínű ki fog derülni, hogy akkoriban -ha nem voltál túlzottan lázadó akkor is- sok olyasmit tettél ami a környezetednek nem tetszett. És ma mégis felelősségteljes anya vagy.

2015. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

szia én egy 19 éves lány vagyok, és én se tudom megérteni hogy miért öltözködnek így a fiúk. lehet hogy a 14-15 éves lányoknak ez jön be, de azt biztos hogy nekem soha nem tetszett. Szerintem egy fiúnak ennyi idősen el kéne kezdeni férfiasodni, nem pedig lányos ruhákba járni.

valószínűleg a baráti társaságában ez a menő, és ő sem akar kilógni. remélhetőleg minél hamarabb felnő és rájön hogy nem. de szerintem ezt erőltetni nem lehet.

Sokszor eszembe jut hogyha pl az én bátyám 10 évvel ezelőtt ilyen ruhát vett volna fel, szerintem apám biztos leordította volna hogy úgy néz ki mint egy b..i de velük sincs amúgy semmibajom, csak ettől a stílustól vagyok rosszul.

2015. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

[link]


:-D Pont ehhez a kérdéshez való.

2015. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mivel még nem nagykorú ezért igen, de nem érdemes úgyis lesz*arja. A cipőfűzőket érdemes szólni hogy cserélje le ugyanis a sárga az zsidógyűlöletet jelent bár az inkább narancs a citrom az azt jelenti hogy drogos a piros meg attól függ hogy hol balban=kommunista jobban=anarchista. És igen sajnos ez most divat, szerencsére vagyunk még "normálisan" öltözködő fiatalok(jó ez kicsit túlzás én is sokak szerint elég szélsőségesen öltözködöm[fekete acélbetétes bakancs, beletűrt szárú farmer, Kárpátiás vagy sima feket póló, az alakromra meg minden reggel fölírva a W.P.W.W])
2015. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!