Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert csinaljak ezt? Ha...

Miert csinaljak ezt? Ha meselek egy fiurol, egybol ugy csinalnak a szuleim mintha mar o lenne a vejuk, es ezzel szekalnak. De miert? 15/l

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ketyeg az óra... ők is tisztába vannak vele, hogy hamarosan be fogsz állítani egy fiúval akibe fülig szerelmes leszel. Szerintem ez szülői zavar a részükről.

Zavarba vannak, hogy hogy kezeljék. Ezért inkább tréfát csinálnak belőle vagy felnagyolják a dolgokat.

2015. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt

Amugy, bocsi, hogy ekezet nelkul irok csak nem itthon vagyok, es itt nincs ekezetes billentyu

2015. jan. 11. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A megoldás, hogy ne beszélj nekik fiúkról.
2015. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat jo.. De ha elmegyek valahova, akkor szerintem alap, hogy tudjak kivel, hova, miert.. Plusz szerintem a szulonek tudnia kell, hogy kik a lanya baratai.. Csak ez ilyenkor eleg idegesito..
2015. jan. 11. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megertelek. En 16 evesen salsazni jartam, a szuleim minden egyes alkalommal azzal vartak haza, hogy a fiukkal, parkapcsolatokkal szekaltak. Aztan egy ido utan elegem lett es megkertem oket, hogy hagyjak abba. Azota nem szekaltak.
2015. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kedvesen mond el nekik (bár maguktól is tudniuk kellene, csak valahogy nem látszik tudatosulni), h. Te még csak egy 15 éves tini vagy. Ahhoz, h. megismerjék a leendő vejüket, lehet, h. még 10 v. 15 évet kell várniuk. Jó esetben megértik, bár első olvasatra - sajnos - nem tűnnek vmi. nagy IQ warrior-nek...

Korábbiaknak: Milyen óra? Egy gyerekről/kislányról beszélünk.

2017. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!