Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kell tennem, hogy úgymond...

Rena15 kérdése:

Mit kell tennem, hogy úgymond elvegyenek a szüleimtől?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, ez nem az a sztori, ahol mindenki rossz és csak én vagyok a jó és ezért akarom, nem...

Depressziós vagyok, mióta nagypapám meghalt.

Nincsenek barátaim, egyetlen unokatesómra számíthatok bármikor, de ő sajnos messze él tőlem. Nincsenek olyanok, akikkel elmehetek valahova, nem hallgat meg senki.Van két tesóm is, egy húgom, és egy bátyám, aki már nem velünk lakik. Járok pszichológushoz, pszichiáterhez. De a szüleim utálnak engem, és ez sem vicc, kicsit sem.

Anyukámmal nem úgy beszélgetek, mint más lányok, hogy " jajj anya képzeld ez meg ez volt a suliban" ... alig beszélünk, többnyire veszekedik velem, én pedig már vissza sem szólok szinte, inkább minthogy veszekedjünk.

Apukám hozzám sem szól, pedig nagyon jó kapcsolatban voltunk. Mostanában anya mindennel bánt, a fejemhez vágja, hogy beteg vagyok, mintha magamtól nem tudnám, a suliban lejáratott a tanárom az osztályom előtt, úgy kezelnek, mint egy leprást, nem szól hozzám senki, rám néznek és mindenki elfordul. Bárcsak meghalhatnék. Segítséget szeretnék kérni, valaki mondja meg, hogy hová kellene fordulnom, hogy elvigyenek a szüleimtől? Nem bírok itt tovább élni, nincsen senkim, szeretnék meghalni.



2015. jan. 9. 19:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Már megoldottuk, unokatestvéremnél lakok, azóta van barátom. Kevesebb gyógyszerre van szuksegem:))
2015. jan. 17. 21:30
 22/26 anonim ***** válasza:
Mindezt egy hét alatt... Hàt nyilvàn, fel sem merül, hogy kamuzol.
2015. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Keresd fel a kék-vonal gyermekkrízis alapítványt! Ők biztosan tudnak segíteni.
2015. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolso elotti:)

mivel ideiglenes lakhelyet kellett valtoztatni... igy igen... :)

persze h kamuzok.. ha hord el magad kis kotonszokeveny ^^

2015. jan. 31. 21:00
 25/26 anonim ***** válasza:
a depi elenszere a közöségi lét az orvos sem tud csodát tenni
2015. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Költőnő? ***** válasza:
azért ahhoz képest, h állítólag bajban vagy és segítség kellene; elég furák a megnyilvánulásaid és a stílusod is. Nekem kicsit úgy tűnik ebből eddig, h mki hibás mindenben csak kb te nem. Bocsi, én is megjártam a lelki hadak útját és épp ezért vhogy nem gömbölyű a sztori. Olyan nincsen, h rajtad kívül mki kakababka csak te nem.
2015. szept. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!