Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék elszakadni...

Hogyan tudnék elszakadni teljesen a szüleimtől?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok fiú

sajnos nem szeretem a szüleimet

ők szeretnek engem de utálom hogy kisgyereknek néznek és olyannak aki semmit sem tud megcsinálni, ezt utálom

ezért úgy döntöttem hogy többet soha nem akarom látni őket se hallani róluk szerintetek hogy tegyem?


2014. szept. 10. 16:24
 1/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok, nemsokárőa 19
2014. szept. 10. 16:25
 2/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Hát, aki azt sem tudja eldönteni, hány éves, nehéz is felnőttnek nézni.
2014. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira gyerekes! Örülhetnél, hogy vannak szüleid, akik szretnek! Butaság lenne ezt eldobni magadtól.
2014. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a bátyám. Fogta magát és világgá ment.

Senki nem ment utána. Vacsorára otthon volt...


Ha van munkád és eltartod magad, tudsz fizetni albérletet, vagy venni egy lakást akkor el is tudsz szakadni a szüleidtől. De általában akinek ez megvan, az nem a GYK-n nyiffog.


Ha meg semmid sincs, akkor örülj, hogy nem kaptál két atyai pofont ezidáig. És teljesen jogosan tartanak gyereknek...

2014. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Gondolom a 17 az igaz, és alig várod, hogy 18 legyél.

Ha gondolod, ahogy betöltötted a 18-at, lépj le otthonról. Nem kereshetnek, nem mondhatják meg hova menj, és mit csinálj.

Persze csak akkor, ha nem velük laksz, nem ők veszik a kajádat, nem ők fizetik a netet és a tv-t, nem tőlük kapod a ruhákat.


Szóval az áhított fene nagy szabadság, nem abból áll, hogy nem dirigálnak neked, hanem abból, hogy képes vagy a saját fenntartásodat, és a saját lakhatásodat biztosítani. Akkor leszel felnőtt, ha ezeket elő tudod teremteni.

Ha úgy érzed menni fog, és van vagy addigra lesz egy jólfizető munkád, akkor hajrá.


Ha viszont nem, akkor maradj csendben, és légy hálás hogy még gyerek lehetsz. Hidd el, nem az az ember legnagyobb baja az életben, amit kamaszként megtapasztal.

2014. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
te vagy aki 3napja itt nyafog utálja a szüleit és hajléktalan akar lenni?Hmm szedd már össze a mótyódat és menj.
2014. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat

és mivan hogyha még agyilag gyerek vagyok??? amúgy 18 at betöltöttem már, 3 hónap múlva 19

2014. szept. 10. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Agyilag tényleg gyerek vagy.

Ha utálod, hogy kisgyereknek néznek, ne viselkedj úgy. Viszont vedd tudomásul, hogy nem csinálhatsz még akármit, a szüleid korlátjait be kell tartanod.


Szégyen, hogy miután felneveltek, ruháztak, etettek, iskoláztak, és te azt jelented ki, hogy látni sem akarod őket többet.


Süllyedj el.

2014. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
miért szültek meg akkor??
2014. szept. 10. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján, mintha szellemileg visszamaradott lennél.

Annak oka lehet, amiért csecsemő szintjén kezelnek. Légy férfi, még ha gyagyább is vagy mint a többiek.

Kérd a feladatot (munkát) odahaza. Ha fogod magad és lelépsz rendőrséggel kereshetnek, ha papírod van róla, hogy hülye vagy akkor később is.

2014. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!