Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez így nem lenne egyszerűbb...

Ez így nem lenne egyszerűbb (Ient)? Néha már örülnék akárcsak egy hónapra elszakadni a szüleimtől

Figyelt kérdés

múltkor pl mentem haveromékkal, apja is ott volt telefonált, és magamba gondoltam, hát ez mi, annyit káromkodott.

és belegondolok hogy mennyivel lazább gyerek lennék ha nekem is ilyen szüleim lennének..


most nem akarok a szüleimre mutogatni hogy tulajdonképpen ők a jó irányba akarnak nevelni, de ezzel jár egy csomó szar. ami gátlást okoz bennem, legalább is az én személyiségem gátlást csinált belőle..ami ellen igyekszem tenni hogy változak


18f


2012. jan. 22. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerűbb lenne, csak akkor semmivel sem különböznél az igénytelen suttyóktól.
2012. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de így meg frusztrál --> gátlásokat hoz létre bennem, ami újjabb gátlásokat az élet más területén is ahol az egyszerű gyereknek semmi gondja nincs..


tudom hoyg ez nem jó semmire..de ha nekem lesz gyerekem nem igy fogom nevelni az is biztos

2012. jan. 22. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mi nem káromkodunk a szüleimmel, még sincsenek bennem gátlások. A problémáidat oldd meg máshogy, ne legyél suttyóparaszt.
2012. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hány éves vagy utolsó?

az én suliba ahova járok , ez magától értetődik hogy órán tanár előtt semmi káromkodás de amint kicsöngetnek a "k.rva" elejű és a "b.zmeg" végű párbeszédek átveszik az uralmat felettük


a csajok pesrze csak akkor nyomatják ha nagyon idegesek, de a srácoknál elég egy leheletnyi negatív gondolat..

de biztos flúgos vagyok egy keveset

2012. jan. 22. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, h a sulidban sokan káromkodnak, attól még nem lesz menő. -.-" Egyébként, az én szüleim tök lazák, néha káromkodnak (ha nagyon mérgesek) és így is gátlásaim. Ha apád énekelve menne végig az utcán (de jó hangosan!), anyádtól pedig az összes tanárod rettegne, az okozna csak igazi gátlásokat (mondjuk, szerintem jól nevelnek). Örülj csak neki, h odafigyelnek rád és nem a híd alatti csövesek adnak tanácsokat az élethez. (ez utóbbi, már nem történt meg velem)
2012. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
×bocsi, az így is vannak gátlásaim :)
2012. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!