Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem lehet megerteni ezt?

Miert nem lehet megerteni ezt?

Figyelt kérdés

Meg a szuleimnel lakom, mivel jelenleg nincs penzem mibol elkoltozni, viszont hiaba van szobam, folyamatosan bejonnek. Napjaban 20x itt vannak, hol apam, hol anyam, hogy nagymamam. Se kopogas, semmi. Neha szar napom van, csak arra vagyom, hogy kicsit egyedul legyek, de folyamatosan jonnek. A megszaradt ruhaimmal 10x jonnek, egyenkent hoznak mindent, mikor megmondtam, hogy ne hozzak be, tegyek le, en behozom.

Kimegyek reggelizni, mire visszajovok, anyam mar jart a szobamban, hogy felhuzza a redonyt. En is fel tudom, miert kell rogton bemenni, ahogy en kimegyek.

Zarat nem hajlandoak feltenni. Miert nem lehet cseppnyi egyedulletem se?

Arrol nem is beszelve, hogy ha buliba megyek, es elotte par oraval ruhakat probalok, anyam mindig bejon, nem tudok normalisan keszulodni sem.

21L


2015. jan. 6. 11:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Az zavar, hogy bemászkálnak, de nem akarod, hogy "ronda" legyen a szép új ajtód...Logikus.

Te tudod, mik a prioritásaid.

2015. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
68%
Nah szóval. Baromi nehéz munkát találni, főleg suli mellett. De! 17 éves koromban elköltöztem otthonról. Minden probléma megszűnt. Albérlet, és? Főzök, mosok, takarítok. Egyéb kérdés? Azóta a család is másként néz rám, másként beszél velem. Ennyire egyszerű. Igaza van a többieknek. Viselkedj felnőtt módjára és nem kezelnek tizenéves pisisként. Zsebpénz? Oh. 14 évesen kaptam utoljára.. tudod mennyit? Napi 200 forintot. Abból is ruhát meg ilyeneket vettem magamnak. Meg kaját a suliba.
2015. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos a válaszolóknak igazuk van.

Nem kicsit vagy életképtelen.

Általános után kollégista lettem, tulajdonképpen azóta nem lakom otthon és máris lett "saját" életem. Nyári szünetben meg amint lehetett dolgoztam és rögtön megoldódott a zsebpénz kérdéskör is. Nem kérdezte meg a kutya se, hogy hová megyek, sőt a ruhát se mosták ki helyettem, meg reggeli is akkor volt ha csináltam magamnak.

És ez így van azóta is, csak most már dolgozom és mellette tanulok.

Aludni meg tényleg éjszaka kell.

2015. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként meg a mosás.. létezik mosószer és gumikesztyű a világon, sőt mosószappan is. Azt a pár ruhát amit hordasz, minden nap beáztatod és kisikálod belőle a ganét, kiteszed száradni, előveszed a vasalót, kivasalod és már lehet is használni. Ebben a hidegben kábé 3 nap, de gondolom ez nem okoz problémát, ha egyébként is arra vársz, hogy a szüleid mossanak rád. Ennyire egyszerű. Azért hozzáteszem 18 évesen kerültem el albérletbe. Azóta itt vagyok. De már 14 éves korom óta a bugyijaimat én mostam kézzel....

21 éves felnőtt nő vagy. Állj a talpadra és költözz el, főzz, moss, takaríts magadra. Utána panaszkodj és reklamálj! Amíg ilyen jó dolgod van, addig örülj inkább...

2015. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!