Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem lehet megerteni ezt?

Miert nem lehet megerteni ezt?

Figyelt kérdés

Meg a szuleimnel lakom, mivel jelenleg nincs penzem mibol elkoltozni, viszont hiaba van szobam, folyamatosan bejonnek. Napjaban 20x itt vannak, hol apam, hol anyam, hogy nagymamam. Se kopogas, semmi. Neha szar napom van, csak arra vagyom, hogy kicsit egyedul legyek, de folyamatosan jonnek. A megszaradt ruhaimmal 10x jonnek, egyenkent hoznak mindent, mikor megmondtam, hogy ne hozzak be, tegyek le, en behozom.

Kimegyek reggelizni, mire visszajovok, anyam mar jart a szobamban, hogy felhuzza a redonyt. En is fel tudom, miert kell rogton bemenni, ahogy en kimegyek.

Zarat nem hajlandoak feltenni. Miert nem lehet cseppnyi egyedulletem se?

Arrol nem is beszelve, hogy ha buliba megyek, es elotte par oraval ruhakat probalok, anyam mindig bejon, nem tudok normalisan keszulodni sem.

21L


2015. jan. 6. 11:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
89%

21 évesen zsebpénzt várnál? :D

Köszi, ezen jót röhögtem, felvidítottad a napomat. :)

2015. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%
bakker nekem 11 evesen voltak hasonlo gondjaim, nem 21 evesen! Kicseszett nagyot fogsz koppanni ha kikerilsz az eletbe, annyira eletkeptelen vagy!
2015. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%

Zsebpénz???


Diákmunka esetleg?


Komolyan: ha azt szeretnéd, hogy felnőttként kezeljenek, legalább nagyságrendileg úgy kéne viselkedned. Nehéz elhinnem, hogy tényleg 21 vagy, nem elírás és 12? Vannak nyomulós családok, családtagok, ez tény, de azokon kívül, amiket írtunk, sokat nem tehetsz.


Tulajdonképpen mi a kérdésed, ha ezek a válaszok nem voltak megfelelők? Mit vársz tőlünk? Én szívesen segítenék, teljesen komolyan mondom, de már nem tudom, miben.

2015. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező még csak annyit, hogy úgy mellesleg mit csinálsz egésznap? Mert tanulni nem tanulsz, leírásod alapján, munkát szintén nem keresel, otthon szintén nem csinálsz semmit se, mert még a ruháidat se emeled le a szárítóról. Szóval tényleg mit csinálsz egész nap? Siránkozol ezerrel mindenen?
2015. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, és azt mondták, 1 évig nincs zsebpénz? Nem ám a kardodba dőlsz emiatt, inkább menj dolgozni lustálkodás helyett!Nem vagy kisbaba tényleg, hogy napközben aludnod kelljen. Sokan dolgoznak suli mellett hidd el, és akkor majd nem érsz rá még a szomszédokkal is foglalkozni, miért kérdeznek. Ha levegőnek néznének, akkor meg bunkók lennének. Tényleg egy hisztiző kis taknyosra hasonlítasz. Biztos 21 vagy?
2015. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

A megoldás szó szerint faék egyszerűségű:)

Fogsz egy 3szög alakú fadarabot, ha bent vagy a szobádban és nem szeretnéd, hogy bemenjenek, szépen kiékeled az ajtót. Baja nem lesz tőle és ugyanúgy nem tud bemenni senki,mintha zár lenne az ajtón.

2015. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

te mi a túrót csinálsz? tanulsz? dolgozol? ugye nem?

am otthon laksz, szóval ennyi igeis odasólhatsz hogy hova mész, ennyit anyám is megtesz, ha elmegy otthonról.

illem!

2015. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Barátod, pasid van?

Valakit kérj meg, hogy dobjon már fel egy zárat! Egyébként nekik mondtad már a problémádat?

2015. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan előző, a kérdező itt minden verziót/megoldást csak fikázott, és csak tovább rinyált, hogy őt senki se érti meg. Vagy kamu kérdés volt az egész, vagy azóta elvonult kibőgni magát, hogy vele mindenki milyen szemét.
2015. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el,pont abban a korban vagy.Egyből megszűnik minden ilyen gondod.Idővel férjhez mész,lesz saját lakás,ez az élet rendje (akkor már a gyerekek miatt nem lesz egy szabad pillanatod se...).
2015. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!