Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem lehet megerteni ezt?

Miert nem lehet megerteni ezt?

Figyelt kérdés

Meg a szuleimnel lakom, mivel jelenleg nincs penzem mibol elkoltozni, viszont hiaba van szobam, folyamatosan bejonnek. Napjaban 20x itt vannak, hol apam, hol anyam, hogy nagymamam. Se kopogas, semmi. Neha szar napom van, csak arra vagyom, hogy kicsit egyedul legyek, de folyamatosan jonnek. A megszaradt ruhaimmal 10x jonnek, egyenkent hoznak mindent, mikor megmondtam, hogy ne hozzak be, tegyek le, en behozom.

Kimegyek reggelizni, mire visszajovok, anyam mar jart a szobamban, hogy felhuzza a redonyt. En is fel tudom, miert kell rogton bemenni, ahogy en kimegyek.

Zarat nem hajlandoak feltenni. Miert nem lehet cseppnyi egyedulletem se?

Arrol nem is beszelve, hogy ha buliba megyek, es elotte par oraval ruhakat probalok, anyam mindig bejon, nem tudok normalisan keszulodni sem.

21L


2015. jan. 6. 11:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
79%

Hívj egy zárost, pár ezerből megoldja.

Vagy tolj egy bútort az ajtód elé. Most érted, az egész családot nem tudjuk megváltoztatni így távolról...


Kicsit életképtelennek tűnsz, állj ki magadért! Ha elköltöznél, akkor is kérdés, hogy lennél meg magadban, ha egy zár felszerelése gondot okoz. És ha elromlik a kazán? Vagy leszakad a redőny? Akkor sötét hidegben ülsz? Ezek megoldandó problémák.

2015. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

"viccelsz, ahogy kilepek az ajton mar rogton kerdezik az emberek, hogy hova mesz, mit csinalsz."


-Sétálni megyek. Sziasztok. (ajtón kilép, bezár.)


Családban élsz, nyilván megkérdezik, ha elmész, hogy hová, egy egyszerű válasz, aztán kész.

2015. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
93%
13as vagyok még, az is elég szomorú, h nagyid meg a többiek viszik a kimosott ruháidat be hozzád, talán ezt is megoldhatnád magadnak, hogy egy te már ennyi idősen kimoshatnál magadra, kettő, ha nem hagynák - bár kétlem - legalább a szárítóról bevihetnéd magadnak.
2015. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

Beszéld meg velük. Szóljál, hogy most ledőlök pihenni, ne zavarjatok.

Az is jó ötlet, hogy tegyél valamit az ajtó elé, pl. egy széket. Biztosan érteni fogják a célzást.

2015. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nem a csalad kerdezi meg, hogy hova megyek, hanem a szomszedok. Semmi kozuk nincs hozza, de barmit mondok, masnap en vagyoka tema.

2 evet laktam kintlakasban, akkor is barmi problema volt, megoldottam, szoval mar bocsi, lehet sokminden vagyok, de eletkeptelen NEM.

2015. jan. 6. 12:27
 16/34 anonim ***** válasza:
96%
Te se tudod jó dolgodban mit csinálj-reggeli az asztalon, redőny felhúz, gondolom szoba kitakarít, tiszta ruha, te meg visszabújsz lustálkodni...
2015. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Aha, látjuk, hogy mennyire nem vagy életképtelen, azért nem te mosol ki magadra, azért nem te hozod be magadnak még a szárítóról se a ruháidat, azért nem hívsz szerelőt és csináltatod meg a záradat, azért nyivákolsz itt kb. minden válaszra, ahelyett, hogy megoldanád a gondodat. Ja, és még azt se tudod mi az a rigli, de még annyi eszed sincs, h olyat is kereshetsz, ami szép számodra és még sorolhatnám. Szerintem te nem 21 éves vagy, hanem kb. 12 éves, de még annak is több esze lenne..., szerintem. Na további jó siránkozást!
2015. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Ha ledolok pihenni az a valasz, hogy ejjel kell aludni, milyen lusta diszno vagyok, hogy napkozben merek pihenni.

Zsebpenzem nincs, mert elvettek arra alapozva, hogy kaptam egy uj sarokulot a szobamba, es 1 evig felejtsem el a zsebpenzt.

Mosni nem moshatok magamra, mivel egyedul nem gyulne ossze annyi ruham, hogy minden heten kimossam, vagy minden masodik heten.

2015. jan. 6. 12:31
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmas vagy kérdező, meg is érdemled a sorsod!
2015. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom, te rosszabb vagy, mint egy hisztiző, toporzékoló kétéves... Most már nem csak a család, de a szomszédok is mind csak azért élnek, hogy téged idegesítsenek?
2015. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!