Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a válófélben...

Normális, hogy a válófélben lévő párom a huszon éves gyerekeivel nélkülem akar menni a világ másik végére, csak hogy beszélgessen velük egy kicsit?

Figyelt kérdés
Elég rosszul viselem, de gondolom ti majd jól leoltotok...
2015. jan. 5. 20:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet tőle.
2015. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Felesleges a hisztid, felnőttek már a gyerekei. Nem lesz az, hogy minden 2-ik hétvégén menni kell értük, nem kell a 3-5 évesek hisztijét hallgatnod, anyukára acsarkodnod, nem kell királylányosat, dinósat játszanod velük, stb. Az, hogy néha vannak közös programjaik, találkoznak, szeretik egymást az apjukkal, aki támogatja őket, ja, ez meg természetes, hiszen a gyerekei. Azt meg neked kell tudnod, hogy mennyire tudod elfogadni, tolerálni ezt a helyzetet. Ők mindig a gyerekei maradnak, te nem biztos, hogy örökre a párja. Ha majd tényleg úgy érzik mind, hogy összetartoztok, akkor biztosan velük tartasz egy ilyen kirándulásra te is. Mennyi ideje vagytok együtt?
2015. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sem esne jól. Nem értem én sem, hogy valakinek a világ másik végére kell utaznia ahhoz, hogy beszélgetni tudjon a huszonéves gyerekeivel. Miért Mo-on nem megy? Elég költségesek lehetnek a beszélgetéseik.

Lehet lepontozni, a kérdezőnek igaza van. Nem kisgyerekekről van szó, de továbbmegyek azokkal sem Amerikában próbálnám jobban megértetni magam.

2015. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Én örülnék, ha apám elvinne valahova, akár ilyen messze is és beszélgethetnénk. Persze, ez sose fog megtörténni, mert az én apám egy köcsög aki leszrja magasról a gyerekeit. Örülj neki, hogy a te párod jó apa. És természete, hogy mindig a gyerekei lesznek az elsők neki, ha felnőttek már, ha nem.
2015. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem meg kellene tanulnod normálisan fogalmazni.

Tudják a gyerekei, hogy vagy neki? Találkoztál már velük többször?

Ha nem, akkor gondolom nem épp egy hosszas utazás alatt akar bemutatni vagy lehet a gyerekei nem kedvelnek téged.

Ők a gyerekei, ők a legfontosabbak neki és vagy megszokod ezt vagy szakíts vele.

2015. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen normális. Nem bántásból, de már megint egy nő, aki nem tudja mire vállalkozott, most pedig "sír a szája" - Tényleg nem bántani akarlak, de nem tudlak Titeket megérteni...
2015. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
13 - as, szerintem meg felnőtt gyerekekkel már bőven van annyi idős ez az ember és megélt annyit, hogy ne turkáljunk a pénztárcájában. Még a párja sem, nemhogy mi. Te nem mennél a világ másik felébe, de ez lényegtelen. Más meg igen és pont.
2015. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem teljesen normális ha egy apa a gyerekeivel akar nyaralni. Ha megengedheti magának, miért ne utazhatna el velük, főleg, ha mindenkinek van kedve?

Ha van rá pénze, miért gond, hogy külföldre mennek?Mitől lenne jobb, ha mondjuk a Balatonra mennének?

Az meg hogy nélküled megy, valószínűleg azért, mert olyan megbeszélnivalójuk van, ami nem tartozik rád és esetleg nem elég rá fél óra(pl. gyerek akármilyen magánügye, amiről még az apjának is nehezen nyílik meg.) vagy esetleg valamilyen szomorúság érte a gyereket(pl. szakított vele élete szerelme) és ebből akarja kirángatni az apja egy utazással, nem akarja előtte egész nap mutogatni a ti boldog párosotokat, nehogy behúzza.

Amúgy fogadjunk kérdezőnek nem lenne lóvéja az útra, és pasinak kéne befizetni,ha menne.(megérzés) Gondolom főleg amiatt gond,h kimarad ebből és nem villoghat a barinőknek. Más problémát nem látok ebben.

Csak akkor lenne bunkóság ha az ex is menne.

2015. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nyilván nem azért viszi őket, hogy beszélgessen velük egy kicsit, ahogy te fogalmazol. Egy szülőnek szüksége van arra, hogy a gyerekeivel minőségi időt töltsenek együtt, és az utazás, új kultúrák megismerése, közös programok igenis ide tartozik. Nagyon fontos, hasznos és minőségi időtöltés. Teljesen lényegtelen, hogy azok a gyerekek mennyi idősek. Az apjuk mindig az apjuk marad, és nagyon is jó apa, hisz fontos neki, hogy jó kapcsolata legyen a gyerekeivel. Az én páromnak is van gyereke, igaz, ő még kicsi, de ők is nagyon sokat programoznak kettesben, nyaralni is voltak nélkülem, és ezt teljesen normálisnak tartom. Egy gyereknek szüksége van arra, hogy csak a szüleivel legyen, még akkor is, ha a szülők együttvannak és nem váltak el. Úgy értem, hogy külön csak anyás idő és csak apás idő. Én már felnőttem, a szüleim a mai napig boldog házasságban élnek, de én is mindig igényeltem az anya-lánya napokat és az apa-lánya napokat. Persze a közös programokat is, de nálam ez normális volt, hogy volt, amit egyikükkel szerettem csinálni, volt amit a másikkal. Ha gondom volt, jellegétől függött, kitől kértem tanácsot. Volt, hogy mindkettőjüktől, de volt, hogy csak az egyiküktől, mert ő jártasabb volt az adott témában. Viszont ha te az ilyen dolgokat nem tudod megérteni, tolerálni, a párod valószínűleg egy idő után meg fogja ezt unni.
2015. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális dolog.
2015. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!