Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » [Meleg kérdés] Lebuktam a...

[Meleg kérdés] Lebuktam a szüleim előtt h kicsit több sráccal voltam mint amiről ők tudnak és most sehova nem akarnak engedni stb mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem helyes stb stb nem kell a papolás de

1. én dolgom semmi közük hozzá

2. így a haverjaimmal se tudok talizni

3. van egy srác akivel ismerkedek így vele se tudok talizni pedig jó arc és tetszik is :((

És sehova nem akarnak engedni amíg "el nem gondolkozom magamon". De már elgondolkoztam tudom hogy nem oké de most lehet végre lenne egy komoly kapcsolatom és nem lehet :( És megőrülök hiába magyarázom nekik, elég pipák rám.

Szerintetek mit tegyek?



2015. jan. 3. 13:55
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Elfogadta azt hogy meleg vagyok ezen már túlvagyunk 2 éve...

És mindketten nyekeregnek nem csak faterom.

2015. jan. 3. 15:28
 32/35 anonim válasza:
100%
Én kolisként 60000-ftből élek meg, úgy hogy ebből fizetem a kolit, a kaját a telefont a bérletet, a szórakozást a ruhát. Nem a mekiben kell folyamatosan kajálni, minden szart megvenni. Ha dolgoznál, akkor 40000-ftből simán kijöhetnél gondolom kaját nem magadnak kellene venni, lakásba továbbra sem kellene beszállnod, nem csinálni 10000 forintos telefonszámlát és lemondani a havi 2-3 8000 ft-os nadrágról. Több ezer embernek megy, neked is fog, csak lejjebb kell fordítani az orrot.
2015. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Jelentkezz egy messzi egyetemre, lakj koliban, ha kell, vegyél fel diákhitelt, de támaszkodj a szüleidre is. Ne azért keress valakit, hogy hozzáköltözz, mert utána nem lesz hova menned, ha nem működik. Tervezd meg az életed tudatosan, hogy mit szeretnél elérni, és tegyél meg érte mindent.
2015. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
90%
Amúgy nem tudom mikor történt ez az eset, de gondolom max napokkal ezelőtt történhetett szóval szerintem adj nekik időt, engem is lesokkolna ha megtudnám hogy a 18 éves gyerekemnek már 16 alkalmi kapcsolata volt akármelyik nemmel történt is ez. És ja amúgy havi 50-ből sokan boldogan megélnének ha ebből már nem jön le lakás+rezsi meg élelem.
2015. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
mi a tanulság? nem mondunk el tesónak érzékeny információakt.
2015. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!