Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » [Meleg kérdés] Lebuktam a...

[Meleg kérdés] Lebuktam a szüleim előtt h kicsit több sráccal voltam mint amiről ők tudnak és most sehova nem akarnak engedni stb mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem helyes stb stb nem kell a papolás de

1. én dolgom semmi közük hozzá

2. így a haverjaimmal se tudok talizni

3. van egy srác akivel ismerkedek így vele se tudok talizni pedig jó arc és tetszik is :((

És sehova nem akarnak engedni amíg "el nem gondolkozom magamon". De már elgondolkoztam tudom hogy nem oké de most lehet végre lenne egy komoly kapcsolatom és nem lehet :( És megőrülök hiába magyarázom nekik, elég pipák rám.

Szerintetek mit tegyek?



2015. jan. 3. 13:55
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
90%
Amúgy azért kifejthetnéd bővebben, hogy mit takar az a több srác és hogy tudták meg a szüleid enélkül nehéz megítélni a reakciójukat
2015. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Hát 3ról tudtak a 16 helyett.


A húgomtól tudták meg, mert elmondta nekik mert összevesztünk.

2015. jan. 3. 14:26
 23/35 anonim ***** válasza:
80%
Eltartani nem tudnád magad diákmelóból, de megoldódna a "nem fizetik a telefonszámlámat" és a "nem adnak pénzt semmire" ügy.
2015. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ez egy ilyen dolog: amik ők tartanak el, addig kénytelen vagy azt tenni, amit mondanak. Ha eltartod magadat, elköltözöl, akkor azt teszel, amit jónak látsz. Valamit valamiért.
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Diákmelóból max 40-50et lehet összeszedni, az azért nem valami sok...

Szóval ez nem megoldás.

Meg egy normális családban nem kéne a gyereket munkára kényszeríteni azért h azzal találkozhasson akivel akar...

2015. jan. 3. 14:39
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Költőpénznek és telefonszámlára nem elég havi 40-50 ezer pénz?

Nincs több kérdésem.

2015. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Hát sztem nem max ha nem veszek semmi ruhát meg semmi extra dolgot de előbb-utóbb kellenek azok is de sztem nem elég úgy sem. Azért 40-50 nem olyan nagy pénz manapság.
2015. jan. 3. 14:47
 28/35 anonim ***** válasza:
80%

26-os vagyok, most dolgozom, és 65-öt kapok kézhez... szerinted? :D Egyelőre jobb nincs, ezt csak azért írom, hogy nehogy azt hidd, hogy diákmelóval ennyit összeszedhetsz.

Nem mellesleg, vagy ücsörögsz a sejhajodon, és elvárod, hogy 18 évesen eltartsanak, vagy elkezdesz szépen önállósodni, és akkor nem szólhatnak bele az életedbe. Előbbinél azt teszed amit ők mondanak, mert az ő házukban, és az ő pénzükből élsz. Utóbbinál adott a lehetőség.

2015. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha többet vársz az élettől, többet kell beleadnod!


De ha 16 pasival kavarni egyszerre nem gond, akkor ne aggódj a dolgon sokat...


A diákmelót meg tényleg felejtsd el, nem neked való az!

2015. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
51%

Egy hetero apát, akinek meleg a fia, a legkevésbé az zavar, hogy 3 vagy 16...


Kamu.


Menj foglald el magad mással.

2015. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!