Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » [Meleg kérdés] Lebuktam a...

[Meleg kérdés] Lebuktam a szüleim előtt h kicsit több sráccal voltam mint amiről ők tudnak és most sehova nem akarnak engedni stb mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem helyes stb stb nem kell a papolás de

1. én dolgom semmi közük hozzá

2. így a haverjaimmal se tudok talizni

3. van egy srác akivel ismerkedek így vele se tudok talizni pedig jó arc és tetszik is :((

És sehova nem akarnak engedni amíg "el nem gondolkozom magamon". De már elgondolkoztam tudom hogy nem oké de most lehet végre lenne egy komoly kapcsolatom és nem lehet :( És megőrülök hiába magyarázom nekik, elég pipák rám.

Szerintetek mit tegyek?



2015. jan. 3. 13:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
bulizni se engednek csak suliba aztán haza
2015. jan. 3. 13:57
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
18
2015. jan. 3. 14:00
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Vedekeztel rendesen? Ilyennel meg lehet nyugtatni a szülőket feltenek a hiv fertozestol.
2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
15%
Mondd el nekik mit gondolsz erről ez egészről, tisztelettudóan, lehetőleg vacsoránál, de ha ott többen is vannak és kínos akkor ne ott, de mindenképp egy nyugodt állapotban. És kérd meg öket,ne emeld fel a hangod akkor se ha pl apád megteszi. :P
2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nagyjából xD De voltam teszten és semmi bajom szal nem hiszem h ez a baj. Azt mondogatják h ez nem normális és h komolyodjak meg de hát én komoly kapcsolatot keresek csak sose úgy jön össze :(
2015. jan. 3. 14:03
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Akkor (mint nagykoru!!!) Költözz a a a kapcsolatodhoz, tartasd el magad, vagy te tartsd el mindkettötöket (mindegy), bulizzatok, éljétek az életeteket! ENNYI!!!!
2015. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
egy fenét vagy 18, a stílusod alapján max 15. Szerencsére hétfőn suli.
2015. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
18 évesen már nincs olyan, hogy "nem engednek". Saját felelősségedre ugyan, de a magad ura vagy.
2015. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nincs még kapcsolatom, nem tudok kihez költözni. De szerintem egy normális családban az ilyenekbe nem szólnak bele!
2015. jan. 3. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!