Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lebuktam a cigivel?

Vajon lebuktam a cigivel?

Figyelt kérdés

Néha elvesznek 1-3 szál cigit a nagyanyámtól. De tényleg csak nagyon ritkán. Ma is egy ilyen alkalom volt. Nagyanyám a konyhában volt, én addig gondoltam kiszolgálom magam.De éppen amikor kihúztam egy szálat, hallom hogy jön föl a lépcsőn. Már csak pillanatok voltak hátra, én meg annyira izgalomba jöttem, hogy azt se tudtam hova tegyem. Mert megijedtem. Annyira szerencsétlenkedtem, hogy még össze is törtem a cigit. A legutolsó pillanatba a kisebbik felét a markomba rejtettem, a nagyobb felére meg egyszerűen ráültem. xD

Nagyanyám meg bejött és leült tévét nézni tovább. A ciki az volt, hogy én pont az ágy szélén ültem, ahonnan a nagyim is nézi a tévét. És elég hülén nézhetett ki, hogy miért pont ott ülök, meg a tévét is takarom a fejemmel. Fogalmam sem volt mit csináljak. Mialatt kifundáltam megprüóbáltam a legtermészetessebben viselkedni, és felhoztam valami beszédtémát. Végül úgy odottam meg, hogy miközben épp a macskák foltvariációiról duműltam, úgy tettem mintha a ruhámat igazítanám, vagy mintha viszketne a combom, szóval alányúltam a combomnak és azt a cigit mégjobban összetörtem, hogy utána be tudjam helyezni a markomba azt is. Ezek után már csak egy lépés volt hátra... Kicsit haboztam. Majd fölálltam, háttal a nagyimnak, és persze magam elé tartottam a markom, gyorsan ráhúztam a pulóverem ujját és kisliccoltam.

A nagyanyám nem szólt semmit, de mennyire viselkedtem vajon gyanúsan?


2013. ápr. 15. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból ítélve nincs jobb dolgod,mint hülye történeteket kitalálni.
2013. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ezt nem találtam ki... Csak most nem tudom hogy álljak nagyimhoz, de természetesen viselkedek, csak nem tudom gyanut fogotte.
2013. ápr. 15. 18:07
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Én nem értelek..HA nagylánynak érzed magad hogy bagózz akkor mi a fenének lopkodod a cigit? Simán kérsz és rágyújtasz..Gondolod hogy nem érzik rajtad ha bagózol???
2013. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem érzik. Egyrészről ő is bagzik, másrészről nagyapám is, harmadrészről én idézem: " de tényleg csak nagyon ritkán 1-3 szál" Szóval kb 2 hetente 2 szál azt is esténként vagy odakint. -_- Nem ez volt a kérdés!
2013. ápr. 15. 18:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Most őszintén! Mi honnan tudjuk, hogy mennyire viselkedtél gyanúsan?
2013. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez aranyos. Szerintem ne aggódj. Nekem is voltak régebben ilyen lebukás gyanús szituációim, de legtöbbször nem vették észre. És ha eddig nem szólt a Nagyid, akkor már nem is fog.:)
2013. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem buktál le. Mivel tudtad, hogy rosszban sántikálsz, figyeltél magadra. Nagyid meg talán belemélyedt a sorozatába, és nem feltételezi Rólad a cigit, és a cigi lopást. Ha most nem is, de előbb-utóbb lebuksz.

Nagyid azért tudja, mikor bontotta fel a dobozt, mennyit szívott. Azt sem fogja elhinni, hogy a hiányzó szálakat a Kormi cicája szívja el suttyomban a spájzban.

2013. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pedig de! xD
2013. ápr. 15. 18:27
 9/19 anonim ***** válasza:

Mit de? Lebuktál? Elhiszi a macskás mesét?

Ne hagyj már kételyek között ebadta gyerek! :)

2013. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát a kormi cicája szívja suttyomban a pájzban! Becsszó!
2013. ápr. 15. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!