Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lebuktam a cigivel?

Vajon lebuktam a cigivel?

Figyelt kérdés

Néha elvesznek 1-3 szál cigit a nagyanyámtól. De tényleg csak nagyon ritkán. Ma is egy ilyen alkalom volt. Nagyanyám a konyhában volt, én addig gondoltam kiszolgálom magam.De éppen amikor kihúztam egy szálat, hallom hogy jön föl a lépcsőn. Már csak pillanatok voltak hátra, én meg annyira izgalomba jöttem, hogy azt se tudtam hova tegyem. Mert megijedtem. Annyira szerencsétlenkedtem, hogy még össze is törtem a cigit. A legutolsó pillanatba a kisebbik felét a markomba rejtettem, a nagyobb felére meg egyszerűen ráültem. xD

Nagyanyám meg bejött és leült tévét nézni tovább. A ciki az volt, hogy én pont az ágy szélén ültem, ahonnan a nagyim is nézi a tévét. És elég hülén nézhetett ki, hogy miért pont ott ülök, meg a tévét is takarom a fejemmel. Fogalmam sem volt mit csináljak. Mialatt kifundáltam megprüóbáltam a legtermészetessebben viselkedni, és felhoztam valami beszédtémát. Végül úgy odottam meg, hogy miközben épp a macskák foltvariációiról duműltam, úgy tettem mintha a ruhámat igazítanám, vagy mintha viszketne a combom, szóval alányúltam a combomnak és azt a cigit mégjobban összetörtem, hogy utána be tudjam helyezni a markomba azt is. Ezek után már csak egy lépés volt hátra... Kicsit haboztam. Majd fölálltam, háttal a nagyimnak, és persze magam elé tartottam a markom, gyorsan ráhúztam a pulóverem ujját és kisliccoltam.

A nagyanyám nem szólt semmit, de mennyire viselkedtem vajon gyanúsan?


2013. ápr. 15. 18:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Oké! Én is mindent a macskára fogok. Múltkor kiette a Túró Rudit a hűtőből. :)
2013. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bizony mondom néked, boldog ember vagy, hogy az a legnagyobb problémád, hogy a nagyanyádtól cigit lopsz, és esetleg lebuksz vele.
2013. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezen sírtam a röhögéstől:D
2013. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lopsz. Ez tény. Ha szerinted ez nem gáz, akkor nem tudom, hogy mi. Alja emberek lopnak, ráadásul mindennek az alja az, aki a saját családtagjával teszi ezt. Lehet itt poénkodni, de mégis milyen ember vagy te? Nézz bele a tükörbe és gondolkodj el!
2013. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem tartok szégyentelen bűnnek, lopásnak ha kihúzok 1-2 szálat pár hetente. Anyám is csinálja, meg a nagyanyám is anyámtól.. ezek nagyon apró dolgok... Olyan, mintha egy csokibonbont vennénk el...

Inkább csak nem szeretném, ha megtudnák a cigizést.

2013. ápr. 15. 20:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgyis le fogsz bukni, ha nem most, akkor máskor. :DD
2013. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan egy éve titkolom apám elől, hogy cigizek. Alig szívok el pár szálat naponta és azt is akkor, amikor nem lát.
2013. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Én is titokban cigizek. Pedig már 28 éves vagyok, de amikor itthon vagyok, mindig titokban csinálom. :D Egyszerűen érdekel, hogy itthon mit gondolnak rólam, és elég furán néznének rám, ha megtudnák, hogy cigizek immár 2 éve...

Az a szerencsém, hogy már jó ideje inkább a barátnőmnél lakok, és csak néha jövök haza. Mikor nála vagyok, akkor napi fél doboz simán el szokott menni, mikor itthon vagyok, akkor örülök, ha egy nap 2-3 szálat el tudok szívni. Bár ebben a hónapban még nem szívtam, mert elég nagy volt a lebukás veszélye folyamatosan. :S Elég nehezen bírom, szerintem tuti, hogy rá fogok gyújtani, ha lesz rá lehetőségem... Le kéne szokni, de néha annyira jól esik. Mondjuk éppen szép idő van, kiállok a szabadba, rágyújtok, és nem gondolok semmire... Egyszerűen kikapcsol...

2013. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Amúgy a párom is cigizik, ő még régebb óta. Ha itthon megtudnák, hogy szívom, akkor semmi se mosná le róla, hogy ő szoktatott rá...


A kérdésre válaszolva: ha van fizud/zsebpénzed, akkor miért nem veszel te cigit magadnak? Így nem kell parázni, ha éppen lenyúlni készült pár szálat.

2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!