Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lebuktam a cigivel. Most mi lesz?

Lebuktam a cigivel. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és egy barátomnak elraktam a táskámba a cigijét.Az osztálytársaim beköptek és a "barátom" is rám fogta hogy az én cigim.Az osztályfőnököm azt mondta holnap jelenésem van az igazgatónál.Akitől kapok egy papírt amivel talán nem vesznek fel egy gimnáziumba se.Most mit tegyek?
2012. szept. 19. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gimis felvételit ez nem befolyásolja. Hacsak nem valamelyik nagyon elit intézményt célzod meg. Sokkal valószínűbb, hogy kapsz egy igazgatói intőt+ a szüleidet is behívhatják egy elbeszélgetésre. Dicséretre otthon se számíts! Egyébként a "barátodnak" nincsen táskája? Miért csinálsz szívességből marhát magadból?
2012. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

fasza osztálytársaid és "barátod" van..

Mi az, hogy nem vesznek fel egy közép iskolába sem? nincs ilyen papír főleg nem cigizésért.. esetleg ha viselkedési problémákkal küzdenél.

Szerintem csak egy papírt, fogsz kapni amit a szüleidnek alá kell írni.

2012. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod komolyan, hogy emiatt nem vesznek fel gimnáziumba.

A házirend sem tiltja, hogy cigi legyen nálad és az iskolának semmi köze hozzá, ha nem az iskola területén dohányzol.

Az osztálytársaid honnan a veccőből tudják, hogy nálad van?

2012. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

13-14 évesen cigaretta??

Ha az én fiam lenne, olyan pofont kapna, hogy a szájába sem bírná venni utána a bagót!

2012. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem a tiéd, hanem köpd be szépen azt a "jóbarátot". A táskádban meg zenélő neonzöld vibrátor is lehet, a te magánügyed.
2012. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nézz utána a házirendnek:

nem mindegy hogy nem lehet a suli területén dohányozni, vagy akár még dohányterméket sem lehet bevinni


ha csak az előbbi, akkor közöld az osztályfőnökkel hogy szíves elnézését kéred az észrevételért, de nem sértettél házirendet, ne b*szogasson


mellesleg egy dolog hogy beköpött téged a "barátod", de mégis minek engeded, hogy bárki is turkáljon a táskádban???

2012. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
valami fegyelmiről volt szó...amivel lehet nem vesznek majd fel sehová...
2012. szept. 19. 22:31
 8/14 anonim válasza:
100%

Szerintem csak ijesztgetnek és csak egy írásbeli figyelmeztetőt kapsz főleg ha nem volt előtte semmilyen balhéd. Egyébként elég rossz májúságra vallana, ha ez megtörténik pont felvételi előtt. A szüleid ezt úgy sem hagynák. Legalábbis én biztos nem hagytam volna, ha az én fiam került volna ilyen helyzetbe. Szépen kiosztottam volna az ofőt és a dirit is. A legfontosabb és remélhetőleg egy életre megtanulod, hogy ne hagyd a táskádban turkálni senkit, mert az a privát szférád megsértése.


#4-ke te nem voltál tinédzser, nem próbáltál ki semmilyen tiltott dolgot? Egyébként az a tapasztalatom, hogy minél jobban tiltjuk, annál vonzóbbá válik vmi.

2012. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Aha, és szerinted a tanárok nem dohányoznak? Dehogynem! Ők is ugyan úgy elszívják, szóval nem hinném, hogy ezért ne vennének fel a gimibe. A gimis tanárok között is akad bagós.
2012. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne legyél már úgy beijedve... A gimis felvételit nem fogja befolyásolni, az szerintem 100.

A tanároknak sem érdeke, hogy téged ne vegyenek fel. Ők is cigiznek...

Nagyon max igazgatóit kaphatsz (bár nálunk azt azért kapott 1 gyerek, mert a sulikapuban cigizett), többet nem hiszem.

2012. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!