Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lebuktam a cigivel. Most mi lesz?

Lebuktam a cigivel. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és egy barátomnak elraktam a táskámba a cigijét.Az osztálytársaim beköptek és a "barátom" is rám fogta hogy az én cigim.Az osztályfőnököm azt mondta holnap jelenésem van az igazgatónál.Akitől kapok egy papírt amivel talán nem vesznek fel egy gimnáziumba se.Most mit tegyek?
2012. szept. 19. 22:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Tuti nem fogja befolyásolni a gimis felvételidet.Szinte 100%.Bemész az igazgatóhoz és azt mondod hogy nem a tiéd.Ha nem hiszik el szard le az egészet.Ettől ne legyél megijedve mert úgyis tudod magadról , hogy nem cigizel és ez a lényeg.Szüleidnek is ezt elmondod , hogy nem cigizel csak a másiké volt a doboz.El fogják hinni.
2012. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyugi,ez nem fogja befolyásolni,hogy felvesznek-e,vagy nem! :)

amúgy dumáld meg a szüleiddel,hogy nem a tiéd volt,meg próbáld megértetni a dirivel is,hogy nem a tiéd a cigi!

(Én a helyedben félholtra verném a "haverod"!)

2012. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos mit kaptál öcsi?
2012. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

Semmi se lesz, de asszem venni kell majd egy újabb doboz cigit. Nálam is megtalálták anno, mérgeskedtek, de aztán elfelejtették, és kész. Ne feleselj, elszartad, vállald, és nem lesz semmi gond.

A gimnáziumi felvételt ez nem szokta befolyásolni

2012. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!