Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem kíváncsiak a...

Szüleim nem kíváncsiak a barátomra, mert ő már a 4, és az otthonunk nem átjáróház szerintük. Ti ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta komoly kapcsolataim voltak, így jött össze 4 férfi. Az előző 3 átjöhetett hozzánk, szüleim beszélgettek velük, elmentünk nyaralni is közösen. Viszont a mostanit látni sem akarják, nem engedik hogy átjöjjön, akkor sem ha csak a szobámban lennénk. Szégyellem előtte hogy ilyenek a szüleim, mindig magyarázkodnom kell hogy mínusz 10 fokba miért nem jöhet fel hozzám. (Nála nem tudunk kettesben lenni) Szóval az utcán, autóban fagyoskodunk, néha panzióba járunk. Ősszel szeretnénk albérletbe költözni, mert ez így nem állapot. Nem igazán értem, hogy a gyerekszerelmeket támogatták, a leendő éllettársamat, férjemet pedig ellenzik? Ő az akivel komolyan gondoljuk a jövőnket, szeretnénk gyereket is 2 év múlva, ő már nem fiatal, nem csak szórakozik velem mint az előző srácok.
2015. jan. 1. 12:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ha te tetted fel azt a kérdést is; még gázabb.

Másoknak megfelel a lakótársasdi, nektek nem. Megsúgom, h akik lakótársi közösségben merthogy az milyen jó. Van, aki bulinak fogja fel, de a többség csak haladni akar egyről a kettőre, szülői jelenlét nélkül. Olyan nem lesz sosem h ideálisak lesznek a körülmények. Még a sajátban sem feltétlenül.

2015. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nem olyan sok a 4 barát, kamaszkortól kezdve.

hiszen azok legtöbbször tényleg rövid életűek, 15-16 évesen.

én is mutattam be akkor fiút, de nem jött össze, szakított velem pár hónapra rá.

utána voltak randijaim, meg ismerkedéseim, de nem mutattam be egyiket sem otthon, mert tudtam nem komoly

a mostani barátomat persze már bemutattam, de nem is szeretik, szerintük sok, hogy ő a 2. barátom 19 évesen. más kamasznak 1 hét alatt van 2 barátja, nekem évek alatt. de mindegy is

szerintem a kérdésed alapján nem veszik komolyan a kapcsolatodat, ezért nem is szeretnék meg ismerni a barátodat.

mondjuk nem is csodálkozom, már a gyereket tervezi veled, amikor ott van neki még egy aki után alig győzi fizetni a gyerektartást.

másik kérdésedbe írtad, hogy te se keresel sokat.

így nem tudom minek gondolkoztok gyereken, amikor neki már van, elsődleges cél az lenne, hogy először őt lássan el az apai feladataival

a leírás alapján én biztos nem járnék vele, de ha neked megfelel akkor jó. de reméljük nem csak a szexparnert látja benned, mert akkor elég ciki, hogy még az albérletet is te állod.

2015. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

1. Jóval idősebb nálad

2. Elvált, van egy gyereke, gyerek tartást fizet

3. Semmi pénze, adóssága viszont van

4. Az anyjával el

5. Kocsija sincs

6. Jo időre lekötötte magát a hitelekkel, gondoskodnia kell a masik gyerekekről is, ennek ellenére a nagy semmire gyereket tervez veled eszetlenül.


Hat nem is tudom, h a szüleid miert nem rajonganak erte...de te se vagy piskóta öregem -.-

2015. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüleid csak realisták vagy inkább bizakodóak. Valószínű, csak arra várnak, hogy végre észhez térj és keress magadnak egy hozzád való rendes embert. Nem arról van szó, hogy egy nálad 15 évvel idősebb, nincstelen, adósságban úszó, gyerekes, anyjával élő lúzer ne lehetne rendes ember, de nem egy 23 éves független, az életet csak most kóstolgató lányhoz való. Ebből úgysem lesz semmi, fölöslegesen meg nem fárasztják magukat a megismerésével. Ne haragudj, de hogy tudsz fiatal nő létedre leállni olyannal, akinek 38 éves létére annyija sincs, hogy legyen hova elvinnie a barátnőjét, ha már a lakásába nem tudja. Nem gondolkodtál még ezen, hogy milyen ember lehet az, aki egy nőtől várja, hogy megoldja azt, hogy együtt legyenek? Akivel egy kocsiban kell megoldani a légyottokat? A szüleid a hibásak, mert nem pártolnák, hogy egy ilyen hozzád képest vénség a gyerekszobádban reszelgessen, miközben ők a szomszéd szobában tévéznek?! Nem 15 évesek vagytok már! Ha meg csak igények vannak, de nektek semmi sem jó, mert ugye nem vagytok már kommunában élő tinik, egyetemisták, akkor talán nem egy ekkora balfékkel kellene pazarolnod az idődet, hanem olyannal, akivel felnőtt létére felnőtt életet lehet élni. Szuperjó parti vagy neki, mit gondolsz, miért te kellesz neki azon kívül, hogy friss pipihusi vagy a korabeli nőkhöz képest? Mert egy nálad kicsivel is idősebb, több élettapasztalattal rendelkező nőnél labdába sem rúghatna, téged meg még meg tud etetni mindenféle maszlaggal a válásból eredő nyomorával, meg annak ideiglenességével, amiről ő persze nem tehet, stb.

Tudod, voltam olyan kapcsolatban, ami már eleve azzal kezdődött, hogy milyen nagyívű tervek vannak, csak most ilyen rossz, csak most kell kibírni...aztán végül sosem lett semmiből semmi, sőt, csak rosszabb. Nekem meg nem volt kedvem eltartani egy nálam idősebb embert, mert ha az ember előre akar haladni, akkor azt csak olyannal tudja megtenni, aki szintén előre tart és nem visszafele úgy, hogy téged is magával ránt. Nem azt mondom, hogy kizárt, hogy az ilyen helyzetek jóra forduljanak, de kinek van arra ideje azt kivárni? Elpazarolnád a fiatal éveidet arra, hogy egy generációval idősebb embert támogass, pénzelj (már most is azt teszed), mindig csak második leszel a gyerekei mellett, mert aztán ha lenne lakásotok, majd belekóstolhatnál, hogy milyen egy gyerekes férfival, hiszen most ebből az anyagi részen túl semmit sem érzékelsz.

Összefoglalva: megértem a szüleidet, egy ilyen embert én sem szeretnék sem megismerni, sem azt, hoy a lányomnak bármi köze legyen hozzá.

2015. jan. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha elmúlsz 30, rájössz, hogy a harmincas pasik nem azért buknak a jóval fiatalabb lányokra, mert huszonévesen is lehet valaki hű de érett, hanem az ilyen pasik általában a saját korosztályukban nem számítanak valami főnyereménynek... (egyébként a 4 barát nem sok 8 év alatt, a szüleidnek se ezzel van baja.)
2015. jan. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Helyzet?
2017. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!