Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem kíváncsiak a...

Szüleim nem kíváncsiak a barátomra, mert ő már a 4, és az otthonunk nem átjáróház szerintük. Ti ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta komoly kapcsolataim voltak, így jött össze 4 férfi. Az előző 3 átjöhetett hozzánk, szüleim beszélgettek velük, elmentünk nyaralni is közösen. Viszont a mostanit látni sem akarják, nem engedik hogy átjöjjön, akkor sem ha csak a szobámban lennénk. Szégyellem előtte hogy ilyenek a szüleim, mindig magyarázkodnom kell hogy mínusz 10 fokba miért nem jöhet fel hozzám. (Nála nem tudunk kettesben lenni) Szóval az utcán, autóban fagyoskodunk, néha panzióba járunk. Ősszel szeretnénk albérletbe költözni, mert ez így nem állapot. Nem igazán értem, hogy a gyerekszerelmeket támogatták, a leendő éllettársamat, férjemet pedig ellenzik? Ő az akivel komolyan gondoljuk a jövőnket, szeretnénk gyereket is 2 év múlva, ő már nem fiatal, nem csak szórakozik velem mint az előző srácok.
2015. jan. 1. 12:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%
Ez durva... :-\
2015. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
27%

ha a te 4 kapcsolatodat unják, akkor nem tudom mit szólnának hozzám, amikor kapásból csak 4 olyan "kapcsolatom" volt ami 1 hónapig tartott csak. komolyabb meg csak 2. a kisebb kalandokat otthon nem is tudják, de azok nem is otthon történtek.


komolyan nem értem a szüleid. ma már ritkaságszámba megy ha valaki elsőre megtalálja élete szerelmét.

2015. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%
Előző, nem jött át a lényeg úgy érzem..
2015. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem is értem mi a szüleid baja...?! Na vajon mi???
2015. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%
Ettől a palitól inkább messzire mennék.
2015. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
28%

Fuuuh nalam is ez volt, bar valahol megertem. En nagyon extrem eset voltam es nyilvan nem akartak minden nap mast megismerni. De nalad a 4 egyaltalan nem sok.

Szerintem legyel turelmes, elobb-utobb hajlani fognak ra, hogy megismerjek. Nalam akkor voltak hajlandoak ra, mikor lattak, hogy tobb mint 1 eve egyutt vagyunk, mert mar az is nagy szo volt :D

2015. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, én huszonévesen már cikinek is érezném hazacipelni a barátomat szexelni, vagy csak "átjönni". Inkább egy kicsit megerőltetném magam, és már most költöznék, ezzel bizonyítva, hogy nem vagyok már gyerek, és hogy valóban komolyan gondolom a kapcsolatot. Egy idegen, felnőtt férfival egyébként nem lehet úgy bánni, mint egy udvarló kamaszgyerekkel, nem lehet vele haverkodni, mert a végén még megsértenék vele a férfiúi méltóságát. A barátodnak is elég megalázó lehet ez a helyzet, vagyis az "kellene", hogy legyen... De hát ha még nem is zavartatja magát amiatt, hogy semmije sincs, az elég fura, és cseppet sem szimpatikus az sem, hogy nem is nagyon próbálkozik tenni ellene.
2015. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
Én egy jóindulatú embernek tartom magam, és neked sem bántásból, vagy beszólásból mondom, de nekem ez nagyon furcsa hogy Te állsz mindent, panziót stb. Ő meg egy lassan 40-es férfi, de egy szobában alszik a mamával?!! Nem érzed hogy kihasználna? A párod már vált? Hogyhogy otthon lakik ennyi idősen? Egyébként én is most már csak szülői aggyal tudok gondolkozni, mert van egy lányom, és annyira nekem sem tetszene ha már a sokadik embert hozná haza :( Mindegyikhez jó pofát vágni, etetni, kerülgetni.... Bizony nehéz ügy ez. De szerintem állja a talpadra, költözz el, és oda azt viszel akit akarsz....
2015. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%

38 éves, anyjával élő pasi, és Te állod a költségeket 24 éves nőként? És még autója sincs a "legénynek"? Hogy akartok albérletbe menni? Hogy akartok gyereket? Te fizeted majd ezeket is? Hogy én miért nem találok ilyen csajt... ;)

Ez már magában is vicc. Megértem, hogy a szüleid nem kíváncsiak egy ilyen herére, és biztos nem a mennyiséggel van bajuk.

2015. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
16%
A kor különbség az nem nagy cucc... 2015-van vagy mi. 15 év különbség az még belefér, bár tény és való, hogy fura (fura, de nem feltétlenül rossz), csak arra vigyázz, hogy nehogy kihasználjon, a szó mindenféle értelmében. Egyébként az én barátnőm 5, majdnem 6 évvel idősebb nálam (19/f vagyok). Amúgy 23 évesen csak tudod, hogy mit akarsz. Minden esetre szerintem mindent gondolj át alaposan és nem biztos, hogy 2 év múlva kéne gyereket vállalnod, nem akarok beleszólni de ezzel nem csak a saját életedet teheted tönkre szóval ez életed legfontosabb döntése. Mióta ismered a pasit? A kérdésből nekem úgy tűnik, hogy nincs meg a kellő anyagi hátteretek a gyerek(ek)hez. Egyébként sajnos a szüleid azt csinálnak amit akarnak, ezt velük kell megbeszélned, de ha Ők azt mondják, hogy hozzájuk nem jön akkor nem, pont.
2015. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!