Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem kíváncsiak a...

Szüleim nem kíváncsiak a barátomra, mert ő már a 4, és az otthonunk nem átjáróház szerintük. Ti ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta komoly kapcsolataim voltak, így jött össze 4 férfi. Az előző 3 átjöhetett hozzánk, szüleim beszélgettek velük, elmentünk nyaralni is közösen. Viszont a mostanit látni sem akarják, nem engedik hogy átjöjjön, akkor sem ha csak a szobámban lennénk. Szégyellem előtte hogy ilyenek a szüleim, mindig magyarázkodnom kell hogy mínusz 10 fokba miért nem jöhet fel hozzám. (Nála nem tudunk kettesben lenni) Szóval az utcán, autóban fagyoskodunk, néha panzióba járunk. Ősszel szeretnénk albérletbe költözni, mert ez így nem állapot. Nem igazán értem, hogy a gyerekszerelmeket támogatták, a leendő éllettársamat, férjemet pedig ellenzik? Ő az akivel komolyan gondoljuk a jövőnket, szeretnénk gyereket is 2 év múlva, ő már nem fiatal, nem csak szórakozik velem mint az előző srácok.
2015. jan. 1. 12:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2015. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Azért pár fontos információ hiányzik. Hány éves vagy? Ő hány éves? Hány év alatt jött össze ez a 4 barát? Nála miért nem lehettek?
2015. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%

"nem csak szórakozik velem mint az előző srácok"


Ezt sosem tudhatod előre!


Egyébként a szüleiddel teljesen egyetértek, ha nem alkalmas erre az a ház ahol laktok.


Engem is idegesítene ha a felnőtt gyerekem aktuális kanjához kellene igazítanom az életvitelemet.


Te meg ott rontod el a dolgaidat kérdező, hogy a pasiktól várod a megoldást a lakásra, meg a házra?!


Teremts saját körülményeket, vagy olyan pasival kezdj akinek van lakása, nem csak egy kocsija!



Nem is értem igazából hogy egy kocsira akarsz 2 év múlva gyereket szülni? Vagy hova?


Átgondoltad? :D

2015. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván unják már a folytonosan változó komoly "igaziakat".
2015. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Nekem akkor mondta ezt anyám, mikor az otthagytam a pasit akiért ő úgy oda volt, hogy az hogy szeret engem. Akkor kitalálta, hogy többet látni se akar, csak azt, amelyikhez majd hozzámegyek, mert nő nem fogja sajnálni őket mikor szétmegyünk. Így a következő barátom tényleg nem jöhetett hozzánk. Egy éve voltunk együtt, mikor először jött, de akkor is csak úgy, hogy anyámék nem voltak otthon... Nem is tudom mikor találkozott velük először. Elég ellenségesek is voltak, ha csak szó volt róla. Ő is idősebb nálam. Ennek már több, mint 7 éve, azóta házasok vagyunk, meg minden és már nagyon szeretik.


Úgy látszik szoktak a szülők ilyet csinálni. (Én egyébként akkor 20 éves voltam.)

2015. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%

lehet, hogy o is ugyanolyan, mint a tobbi, ez sajnos csak mindig utolag derul ki.


megértem a szuleidet, hogy unják a "komoly kapcsolataidat"...

egyébként hogy is van ez? - hozzá nem tudtok menni, mert nem tudnátok kettesben lenni, de 2 év mulva gyereket akartok? ...mire?

2015. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nekem nagyanyám mindig azt mondta, hogy jó az, ha nincs odaszokatva a fiú, mert ha beül a kényelmesbe, akkor eszébe sem lesz haladni, vagy tervezni valamit, vagy esetleg szakítani, ha nem működik a dolog mert kényelmes lesz neki és mindent megkap, oszt jó. Van ám benne valami.
2015. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, ő 38. Az idős édesanyjával lakik, és csak egy szoba van, oda azért nem mehetünk. A 3. válaszolónak, a kocsi az enyém, és így is én állom a kiadások nagyrészét, pl a panziót.
2015. jan. 1. 13:02
 9/37 anonim ***** válasza:
64%

1. Mit akarsz a saját apádtól?

2. Mit akarsz olyantól, aki szinte magát sem tudja eltartani?

3. Ha kiesik a te fizetésed, miből éltek akkor meg a gyerekkel?

4. Minek is akarsz tőle gyereket?

2015. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
atyaég! mit akarsz te ettol az embertol??!!
2015. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!