Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg ezt apámmal?

Hogyan értessem meg ezt apámmal?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és elektrotecchnika szakra járok tatára.

A tanárom (tudom mindenki azt mondja hogy a tanár a hibás de ez más) szóval a szakmai tanárom nagyon szemét. Tavaj 5 ös voltam elektronikából egy másik tanárnál most bukásra állok emiatt az új tanár miatt.

Mára áttnéztem az egész leckét és tök jól tudtam is de másból iratott amit még nem vetünk na most honnan tudjam hogyan kell megoldani. Apumnak mondtam de ő azt mondjanhogy biztos nem figyeltem vagy nem irtam le az orai qnyagot. Pedig denis leírtam. A csoport társakkal már tervezzük hogy átt megyünk gépész szakmacsoportra ami talán könnyebb. Nem akartam átt menni de ez a tanár egy átok szülöin bementek apumék de ki magyarázta magát a tanár. Mit kellene tennem?sőtt ma gyakorlatom is volt vele , na arról ne is beszéljünk. Kondra hogy mérjünk ellenállást de közvetlen a méröműszerel nem mérhetjük meg hanem áramkört készítsünk. Hat kihoztunk pár dolgot amit mondott hogy jól jöhet de volt amiröl azt se tudtuk minaz vegul ora vegen elmagyarázta. És mivan akor ha öszeállitjuk az áramkört rákapcsoljuk a feszt aztán agyonvág? Nem is figyelt nagyon ránk inkább beszélgetett.na igen most mit kezdjek átt menjek másik szakra? Apámmal hogya értessem meg hogy ez nem az én hibám? Egész őszinszünetben elektrót tanultam


2014. nov. 10. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltatok még, hogy összeálltok a csoporttársaiddal, és kéritek az igazgatót, hogy oldja meg a problémáitokat? Nem mindig működik, de konkrétan egyetem és gimiben is tudok olyan esetről, amikor lecserélték emiatt a tanárt, vagy vizsgát tehettek másnál. Egyébként én elhiszem, hogy vannak ilyen "jófej" tanárok, találkoztam már több ilyen esettel. Egy szülő viszont nem fogja elhinni.. sokan azt gondolják, csak a való világ igazságtalan, és a közoktatásba ilyesmi nem teheti be a lábát. Sajnos igen.
2014. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó hogy valaki hisz nekem/nekünk holnap megpróbállunk beszélni az igazgatóval aztán majd meglátjuk.
2014. nov. 10. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Írjatok kérvényt az igazgatónak, amit aztán minden tanuló írjon alá az osztályban.
2014. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt akartam én is írni, hogy többedmagaddal igazgatónak szóljatok. Egyébként bocs, de a helyesírásod mérhetetlenül pocsék, kérlek fejleszd ezerrel! :)
2014. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...... Jah igen a hejes írás :-) az a baj hogy nincs számítógépem és telefonról írok. Túl nagyok az ujjaim :-)
2014. nov. 10. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, most nem javítom ki az összes hibádat, mert nem szokásom nyelvtannáciskodni:), de ezeket nem kenheted ilyesmikre. Csak egy példa: tavaj, az tavaly. Ha pedig kérvényt adtok be ilyen hibákkal nem fognak komolyan venni. Csak amiatt is szóltam.
2014. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jó azért ez tényleg orbitális hiba volt :-)
2014. nov. 10. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg, én neten lecarom, de egy kérvénybe, vagy hasonló hivatalos helyekre, ha írsz, és ott se figyeltek oda, akkor előfordulhat, hogy nem vesznek majd komolyan. Tehát tényleg ne vedd bántásnak, csak ezért szóltam.
2014. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó dehogy veszem bántásnak :-) igen a kérvényben nagyon figyelek az ilyen dolgokra.
2014. nov. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!