Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg az apámmal?

Hogyan értessem meg az apámmal?

Figyelt kérdés
Az apukámnak van egy hobbi zenekara. Nagyon szeretem őket néha még a próbájukra is bemegyek. Viszont a fellépéseiket általában zsúfolt helyeken tartják... Tömegben mindig pánikrohamom lesz és egy olyan pici helyre benyomorogni 100 vagy több ismeretlennel magam a pokol nekem! Viszont az apukám ragaszkodik, hogy ott legyek a koncerteken, mert "az nem hajnali egyig tart, mint egy próba hanem csak tizenegyig" és akkor már azt nézzem. Én és az anyukám is próbáltuk elmagyarázni, hogy nem csak hisztim van hanem szószerint pánikolok tömegben, de koncert alatt nem veszi észre más velem töltött kiruccanásra, ahol észre venné nincsen ideje. Hogyan értessem meg vele?

2013. nov. 17. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
meg mondom őszintén azt sem értem miért kötelez apukád egyáltalán arra hogy elmenj a koncertjükre... nekem is van hobbizenekarom fellépésekkel, de soha eszembe sem jutott kötelezni a gyerekem (se a zenekar többi tagjának) arra hogy ott legyenek... ha van kedvük jönnek... ha nem nem... furcsállom azt is hogy apukád nem érti meg a tömegiszonyodat... egyszerűen nem tudsz mást tenni mint kijelenteni hogy nem mész... 1-2- szer legyen pont akkor valami más programod barátnőkkel... egy mozi vagy bármi... idővel majdcsak leszokik róla :)
2013. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Apukád ennyire "buta" ember akkor vigyél Neki orvostól róla papírt. (Butát azért tettem idézőjelbe, mert ha nem érti ezt meg elég ovis szinten lehet, vagy elég akaratos, önző, vagy nem tudom milyen ember lehet).
2013. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért akarja, hogy menjek, mert tudja, hogy szeretem a zenéjüket, felvenni pedig csak hallgathatatlan minőségben tudják. Annyira idős még nem vagyok hogy olyan későn programom legyen (se barátaim nincsenek). Azért nem érti meg, mert ő is ilyen volt és kinőtte, az orvostól meg félek. De azért köszi. :)
2013. nov. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!