Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg apámmal?

Hogy értessem meg apámmal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apám, a lehető legkisebb dolgon felhúzza magát, ami neki nem tetszik. Ezek olyan dolgok, amiket természetes, hogy nem csinálunk. Sorolom: beleeszik más kajájába, úgy hogy a szájában ami kajamaradék van az belekerül- le se szarja, evés közben folyamatosan pofázik, amikor a kaja a szájáben van - minden(ki), és mindenkinek a kajája olyan lesz. Amikor még mindenki eszik, csak ő nem, elkezd cigarettázni (nem csak otthon).

Azt gondolom, ezek alavető dolgok lennének, de ha szólok érte, akkor én vagyok a hülye, annyira üvölt, hogy a falu másik oldalán is hallják.


2012. júl. 7. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt...ne egyél vele egy légtérben...
2012. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig alapvető dolgok hogy nem csinálunk ilyet. Ne akarom apádat megbántani,de primitíven egyszerű ember.

Ha nálam csinálná ezt,tuti rá szólnék. Ha velem is ordibálna vagy kioktatna,hogy fogjam be,akkor simán kidobnám az otthonomból. Ha nem tud viselkedni,akkor nem is jöhetne többé..Kár hogy csak te vagy az aki kimeri nyitni a száját,és szólni mer. Talán ha többen szólnának,észrevenné magát (kevés esély van rá)

2012. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szólok neki mindig. Utána én vagyok a fasz, mert utátom - ő ezt mondja anyámmal együtt.

Továbbá mindenre azt mondja, hogy nekem ebben a házban semmi jogom nincs.

Előző válaszoló nem bántottál meg. Tudom, hogy paraszt.

2012. júl. 7. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk.Nekem ki kellett harcolnom azt,hogy ne zabáljon bele a tányéromba,mert szerintem ennél gusztustalanabb dolog nincs.Az én esetemben igaz,hogy utálom apámat,rühellem,mert nem csak ez az egy undorító szokása van.
2012. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsofi.lili válasza:
Mond apádnak hogy: apa ez nem normális hogy ilyenen fehuzod magad és jó lenne ha nem kellene fustot szívnom.
2012. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás, ha külön költözöl.
2012. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!