Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek az apámmal?

Manoka003 kérdése:

Mitévő legyek az apámmal?

Figyelt kérdés

'9 éves vagyok soha nem szeretett , nem is érdekelte, hogy mi van velem ,mindig csak igérgetett .A múltkor irtam neki , hogy mit érzek és még én vagyok a rossz .Azt irta, hogy hülyeséget beszélek .Egyszer mondta a második feleségének, hogy engem nem szeret , mert nem fiúnak születtem . Ti erre mit lépnétek ?

Én nem szeretem őt ,megszakítottam vele a kapcsolatot.

Van egy 16 hónapos öcsém aki vele lakik. Van rá esély , hogy lássam ?

Bocsi kicsit hosszú lett !


2012. júl. 3. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajjj,pici lány!Nyugodj meg biztos,hogy nem mondott ilyet apád,hogy nem szeret,főleg úgy,hogy most született a kisfia!Mondjad neki,hogy szeretnéd látni a kisöcsédet,tuti,hogy nem fogja az mondani,hogy nem láthatod!
2012. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elírtam az élet évem 19 éves vagyok.

Nagyon sokat veszekedtünk , ilyet irt, hogy szálljak le a magas lóról .

2012. júl. 3. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szereted, ő sem téged, megszakítottad vele a kapcsolatot, csak gyűlöletet érzel, amit újra és újra felszítasz magadban azzal, hogy írsz neki. Nem értem, mi a gond. A féltestvéredet szeretnéd látni? Nos azt hiszem, én olyan közegbe nem mennék, ahol amúgy senki nem szeret és én sem senkit. Megértem, ha meg akarod ismerni, de ebből jó testvéri viszony valószínűleg sosem lesz, épp ezért ne is gyötörd magad.

Szintén 19L

2012. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!